Media Expert в Польщі

Media Expert – це швидко зростаюча мережа електромаркетів, що пропонує свої товари на польському ринку вже більше 10 років. Мережа магазинів пропонує новітні продукти: смарт-телевізори, ноутбуки, планшети, смартфони, фототехніку, побутову електроніку, а в окремих магазинах також велосипеди, скутери, квадроцикли, обладнання для догляду за садом обладнання.

Media Expert є одним з найбільших брендів побутової техніки та мультимедіа в Польщі і цінується клієнтами, про що свідчить, зокрема, Гран-прі - Лавр Споживача 2013 - престижна нагорода, яка була присуджена за реалізацію найвищих стандартів обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта, привабливі пропозиції та акції, а також екологічну відповідальність. Для зручності клієнтів сервіс надає транспорт, здійснює утилізацію старого обладнання, пропонує численні акції та здійснює індивідуальні замовлення.

Торгова марка Media Expert також надає можливість продовжити гарантію  посудомийних машин, плит, пральних машин, телевізорів, систем домашнього кінотеатру та ноутбуків. Мережа магазинів Media Expert є лідером на локальних ринках, пропонуючи клієнтам великий вибір побутової техніки та електроніки за найнижчими цінами.

Магазин комп'ютерної та побутової техніки в Польщі MediaExpert (Медіа Експерт) акції, знижки, ціни, ноутбуки, комп'ютери, планшети, телевізори в Польщіфото: lublinianki.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах