Супермаркети Piotr i Paweł в Польщі

“Як для себе” – саме під таким гаслом створювався перший магазин Piotr i Paweł 27 років тому в Познані. Його засновники створили магазин таким, який відображав їхнє уявлення про місце для ідеальних закупів: приємний інтер’єр, вдала колористика, добре продуманий асортимент, свіжі товари, охайні та привітні продавці… Саме через такий підхід до бізнесу сімейний магазин розвинувся у відому та популярну польську мережу Piotr i Paweł, що сьогодні налічує вже 138 супермаркетів по цілій Польщі.

Купити в супермаркетах Piotr i Paweł можна все необхідне, пропозиція тут доволі широка, однаково комфортно себе почуватимуть як  прихильники товарів преміум-сегменту , так і клієнти, що прагнуть придбати якісний товар за демократичною ціною. Асортимент супермаркетів Piotr i Paweł доволі стандартний, а от розміщення товарів у магазинах вдало продумане. Тут ви з легкістю знайдете широкий вибір м’ясних та молочних продуктів, овочів, фруктів, напоїв, алкоголю, солодощів, випічки, консервації, бакалії, товарів для дітей, дитячого харчування, напівфабрикатів та багато інших потрібних товарів для дому. Понад 1000 товарів в Piotr i Paweł – товари власного виробництва.

Закупи в Piotr i Paweł в Польщі сподобаються і прихильникам здорового харчування та вегетеріанцям. Тут є спеціальні відділи, де представлені натуральні та екологічні продукти, продукти, що не містять глютену, зі  зниженим рівнем жирів та цукру, соєві вироби та ін..

Відгуки покупців про супермаркети Piotr i Paweł в Польщі здебільшого позитивні, особливо про свіжість продуктів харчування та якість обслуговування. Мережа часто отримує нагороди та відзнаки якості. Найчастіше супермаркети Piotr i Paweł можна знайти в торгових центрах та галереях Польщі, що дуже зручно для їх відвідувачів, адже дозволяє робити різного роду закупи під одним дахом. 

фото: www.echopabianice.com.pl

Акції та знижки в супермаркетах Piotr i Paweł в Польщі

Закупи в супермаркеті Piotr i Paweł не можна назвати найбюджетнішими в цілій Польщі, проте тут чудово дотримуються співвідношення ціна-якість. В Piotr i Paweł ви зможете придбати товар високої якості за адекватною ціною.

Дбаючи про здоров’я та безпеку своїх клієнтів, супермаркети Piotr i Paweł не забувають також дивувати їх цікавими акціями та різноманітними вигідними пропозиціями. Крім цього, у супермаркетах Piotr i Paweł часто діють сезонні розпродажі, акції вихідного дня та знижки на ті чи інші групи товарів, або на товари певного виробника. Економити на покупках у супермаркеті Piotr i Paweł в Польщі дозволяють також картки лояльності. Інформує своїх покупців про товари, які в той чи інший період часу купувати найвигідніше, супермаркет Piotr i Paweł за допомогою рекламних буклетів, де зібрано усі найгарячіші пропозиції магазину.

Газетки Piotr i Paweł

Рекламні буклети або газетки Piotr i Paweł виходять раз у тиждень. Переглянувши їх, ви дізнаєтесь, які акції пропонує магазин, які товари можна купити дешевше та вигідніше, ніж зазвичай, та на які пропозиції від супермаркету Piotr i Paweł варто звернути увагу. Усі актуальні газетки від польських супермаркетів Piotr i Paweł ви зможете знайти та переглянути у нас на сайті

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах