Продовольчі товари

Якщо ви відкриваєте власне підприємство і шукаєте надійного постачальника якісних і свіжих продуктів або ж ви є дрібногуртовим покупцем і хочете придбати товари для власних потреб, то покупка продовольчих товарів у Польщі стане найкращим рішенням.

На нашому сайті представлений каталог підприємств, які займаються оптовим продажем наступних продовольчих товарів:

• молочні та мясопродукти;

• солодощі;

• фрукти;

• корми для тварин та ін.

 

Продукти оптом у Польщі

фото biznes.interia.pl

До найбільш поширених товарів, які замовляють клієнти, відносяться бакалія, випічка, чай, кава, м'ясо та м'ясопродукти, молочні та кисломолочні продукти та ін. Оптове замовлення продовольчих товарів стане також прекрасним рішенням для власників великих і дрібних ресторанів. Таким чином, ви зможете запропонувати своїм клієнтам продукти, в якості яких ви будете впевнені на 100%. При цьому ваше підприємство значно заощадить кошти.

Вся продукція експортується в країни Європейського союзу та за їхні межі. Магазини Польщі володіють власними складськими та сортувальними базами у вигляді холодильних комор. Завдяки наявності сортуючої лінії, на прилавки потрапляють тільки кращі товари.

 

Фрукти оптом Польща

Фрукти оптом Польща

У магазинах Польщі представлений широкий вибір свіжих фруктів. Тут ви знайдете не тільки звичні товари, а й екзотичні фрукти, привезені з різних країн. Завдяки широкому асортименту, вам не доведеться їздити по декількох магазинах і ринках у пошуках тих чи інших рідкісних товарів, ви зможете знайти всі необхідні фрукти в одному магазині. Всі фрукти зберігаються в дерев'яних ящиках, коробках і на вкладках.

У польських торгових точках ретельно перевіряється свіжість і якість товарів, за рахунок чого численні клієнти залишаються задоволеними та залишають тільки позитивні відгуки.

 

Оптова покупка польських солодощів

 

Цікаво, що польські національні солодощі популярні не тільки серед поляків. Наприклад, пісочне печиво з джемом, згорнуте конвертиком, раніше вважалося традиційним різдвяним десертом, проте тепер його їдять круглий рік у різних країнах світу. Іншими популярними ласощами є пісочний пиріг із різними видами фруктового джему та цукровою пудрою.

Море вишуканих солодощів чекає вас у магазинах Польщі. Тут ви знайдете духмяний мед, різні види шоколаду, свіже печиво, вафлі, цукерки, шоколадну пасту та джем, льодяники, сухі сніданки й безліч інших товарів для любителів солодощів.

Польські супермаркети пропонують смачні вироби від провідних виробників Європи. Крім того, вам не доведеться шукати ласощі, що вас цікавлять, в іншому магазині, оскільки ви зможете купити всі товари в одному місці.

 

Корми для тварин гуртом із Польщі

 

Польські магазини пропонують широкий асортимент товарів не тільки для людей, а й для тварин. Ви зможете придбати якісні корми різного типу. У магазинах представлені товари в залежності від віку та породи тварини, корми для тварин з особливими потребами, лікувальні корми, вітаміни та добавки, а також інші типи подібної продукції.

 

Купити продовольчі товари оптом Польща

 

Якщо ви хочете замовити продовольчі товари з Польщі оптом, ознайомтеся зі списком магазинів у відповідному розділі нашого сайту. Відтепер ви зможете придбати продукцію в польських магазинах швидко і легко. Всі відомості, що вас цікавлять, ви також зможете знайти на нашому сайті.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах