IKEA відкриється в Любліні ще до кінця серпня

24 Липня 2017
закупи в Польщі

Мільйони людей по всьому світу обирають меблі та товари для дому шведського бренду IKEA через їх доступність, якість, креативність, функціональність та оригінальний дизайн. Неабиякою популярністю товари IKEA користуються і серед українців, навіть не зважаючи на те, що офіційних представництв компанії IKEA в Україні на даний час немає. Купувати товари цього бренду українці найчастіше вирушають до сусідньої Польщі, а саме до Кракова. Проте вже наприкінці серпня здійснювати покупки в ІКЕА можна буде і в Любліні, що дуже зручно для наших співвітчизників із північно-західних регіонів.

Як стало відомо, перший на теренах Східної Польщі магазин всесвітньо відомої шведської мережі IKEA вже через кілька тижнів відкриється у місті Люблін. Він стане десятим, проте не останнім представництвом компанії IKEA в Польщі. Вже на 2018 рік заплановано відкриття IKEA в м. Забже, що біля Катовіц, а також будівництво третього по рахунку магазину IKEA в столиці Польщі Варшаві. На даний момент, окрім Варшави, магазини IKEA успішно працюють у Вроцлаві, Кракові, Катовіцах, Гданську, Бидгощі, Лодзі та Познані.

Нова IKEA в Любліні подарувала регіону не лише сучасний комфортний гіпермаркет з територією у 33, 5 тис. м2, а й 240 робочих місць. Як заявляють представники керівництва компанії, персонал уже набрано і вакансій поки немає. У комплексі з магазином IKEA в Любліні працюватиме також торговий центр, загальна площа нового об’єкта складає 57 тис м2.

На території будівництва IKEA в Любліні встановили веб-камери, тож кожен бажаючий може стежити за процесом будівництва IKEA в режимі реального часу. Відео з веб-камер можна переглянути ТУТ.

Люблін знаходиться всього за 95 км від найближчого пункту перетину кордону з Україною, а саме від ПП Ягодин-Дорогуськ. До Львова від Любліна – 215 км, до Луцька – 230 км, до Ковеля – 150 км. Зручно добиратись туди не лише автомобілем чи автобусом, а й залізницею. В такому випадку ви можете забути про черги на кордоні. Нагадаємо, що з м. Ковель щоденно курсує рейковий автобус до польського Хельма, звідки до Любліна всього 70 км. Детальніше про маршрут читайте у нашій статті Розклад руху нового потяга Ковель-Хелм. Ціни на квитки.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах