Подорожувати Польщею стане ще зручніше

22 Листопада 2016
транспорт в польщі, поїзди в польщі

З 11 грудня 2016 року в Польщі набуває чинності новий розклад руху поїздів, який передбачає 70 нових регіональних сполучень. На деяких маршрутах час, який пасажир проведе в дорозі, значно скоротиться. Водночас слід бути готовим і до перешкод на залізничних шляхах, попереджає Польська залізниця, передає tvn24bis.pl.

Після запровадження змін, залізничний перевізник Польщі щодня пропонуватиме своїм пасажирам близько 1800 регіональних та агломераційних поїздів. Нові маршрути проходитимуть через маленькі містечка та великі популярні міста. Пропонуємо вам ознайомитись із списком деяких нових сполучень відповідно до воєводств:

  • Підкарпатське: з'явиться більше прямих поїздів на трасі Ряшів-Тарнув. Зменшиться час поїздки з Ряшева до Перемишля і Тарнова. Окрім цього, поїзди з Перемишля до Медики курсуватимуть щодня впродовж цілого тижня, а не лише у робочі дні, як зараз.
  • Куявсько-Поморське і Люблінське: нове пряме сполучення з'явиться на трасі Бидгощ-Влоцлавек, Піла-Ольштин і Піла-Торунь. Водночас, у зв'язку з ремонтом, перешкод слід очікувати на трасі Торунь-Кутно. Для пасажирів з Люблінського воєводства з'явиться новий маршрут Люблін-Хелм.
  • Лодзинське: в Лодзі пасажири матимуть можливість від'їжджати з нового вокзалу Лодзь Фабрична (Łódź Fabryczna) до Ченстохови, Радомська та Варшави. Також з'явиться більше поїздів interREGIO на трасі Лодзь-Варшава.
  • Малопольське: грудневі зміни принесуть більшу кількість прямих маршрутів з Кракова до Кельц та Рибніка. Також скоротиться час поїздки з Кракова до Ченстохови. Крім того, буде відкрито новий залізничний вокзал Краків Санктуарій (Kraków Sanktuarium).
  • Любуське: для осіб, що часто відвідують Німеччину, з'явиться нова траса Ґожув-Велькопольський- Берлін, яка замінить поїзди на маршруті Кшиж-Берлін.
  • Нижньосілезьке: з'явиться новий маршрут між Вроцлавом та Олесьницею, а також між Вроцлавом і Ченстоховою. Окрім того, до Вроцлава їхатиме новий поїзд із Познані, кінцева зупинка якого передбачена в Мендзилесі.
  • Великопольське: на значно високій швидкості мандрівники подорожуватимуть залізничним маршрутом Познань - Щецин. На обраних ділянках швидкість складатиме до 140 км/год.
  • Західнопоморське: мандрівники із Заходу Польщі отримають новий прямий поїзд зі Щецина до Зеленої Ґури.

польська залізниця, поїзди в польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах