Coccodrillo - польський бренд одягу, який розробляє, виробляє і поширює одяг для немовлят і дітей віком до 14 років. В Польщі зараз є близько 150 магазинів Coccodrillo.

Покупцеві пропонується широкий вибір кольорів в одязі. Кожне плаття є унікальним, виготовлене з високоякісних матеріалів. Продукти Coccodrillo привабливі за рахунок цікавої конструкції і адаптовані до потреб дітей будь-якого віку. Фірма дитячого одягу готує два сезонні випуски колекції: весна-літо і осінь-зима.

Для своїх клієнтів мережа магазинів організувала ігрові майданчики, де батьки можуть залишити малюків і спокійно робити покупки. Таким чином, батьки можуть ретельно ознайомитися з товарами, проконсультуватися з продавцем і без поспіху зробити свій вибір.

 Марка CDRL, зібрала численні премії та нагороди. Цей діапазон також отримав сертифікат безпеки і був нагороджений Інститутом Текстилю. Вона також має нагороду "Якість обслуговування" і "Продукт року" за версією читачів «Дитина».

 Магазин товарів для дітей в Польщі Coccodrillo (Кокодрілло) акції, знижки, ціни , играшки, дитячий одяг, дитяче взуття, візкифото: www.galeriaecho.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах