Bartek – це польська компанія, яка є найбільшим виробником дитячого взуття у Польщі та єдиною з такою великою мережею у Європі, що пропонує краще взуття для дітей віком 1-10 років. Історія компанії Bartek припадає на початок 90-х років. Від початку своєї діяльності марка виготовила вже понад 10 мільйонів пар взуття, а фірмові продукти можна придбати у будь-якому куточку світу.

Марки та продукти, які доступні у салонах бренду це, насамперед, власні марки: Bartek – взуття з натуральної шкіри та профільованої устілки; ”bb” – текстильне взуття з профільованою шкіряною устілкою, а також інші відомі марки: Puma, Columbia, Geox. Додатково деякі моделі оснащені антибактеріальними та протигрибковими устілками B-FRESH і Dry&Go – які запобігають утворенню алергенів, грибків; світловідбивачами – які гарантують кращу видимість на дорозі ввечері, а також взуття цієї марки доповнене інноваційною мембраною SYMPATEX REFLEXION – яка забезпечує 100% водо- та вітронепроникність, а також зберігає у 2 рази більше тепла при дихаючій функції взуття. Ассортимент магазин доповнюють шкарпетки, колготки, ранці, шапки, піжами, парасольки, дощовики, а також засоби по догляду за взуттям.

Марка щоденно працює над тим, щоб взуття максимально відповідало анатомії дитячої стопи. У салонах мережі працюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають глибокі знання про дитяче взуття. Також салони обладнані стопомірами — спеціальними приладдями для виміру стоп, які допомагають правильно підібрати взуття.

Магазин взуття для дітей в Польщі Bartek (Бартек)

фото: www.bartek.com.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах