Mothercare має майже 60-річний досвід у сфері товарів для майбутніх мам, немовлят та дітей віком до десяти років та налічує більш ніж 1000 магазинів у 60 країнах світу, з них близько 200 магазинів у Великобританії. Завдяки високій якості товарів та професійному обслуговуванню клієнтів, Mothercare здобув багато нагород, репутацію преміального бренду та довіру 40 мільйонів людей у всьому світі. Всі товари задовольняють найжорсткіші європейські, британські та українські стандарти безпеки та якості. 

  Підприємець Селім Зілха і сер Джеймс Голдсміт відкрили свій перший магазин Mothercare в 1961 році в графстві Суррей, Англія. Спочатку бізнес був орієнтований лише на коляски, дитячі меблі та одяг для вагітних, але згодом асортимент товарів поповнився одягом для дітей до п’яти, а згодом – до десяти років. Зараз Mothercare пропонує широкий вибір одягу, меблів, постільної білизни, аксесуарів для годування та купання, спеціального обладнання для подорожей та іграшки. 

Магазин товарів для дітей в Польщі Mothercare (Мозеркар) акції, знижки, ціни , играшки, дитячий одяг, дитяче взуття, візки

фото: www.arkadia.com.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах