Toys'R'Us – це відома мережа магазинів іграшок і товарів для дітей та молоді, яка розпочала свою діяльність в далекому 1948 році.  Талісманом марки з початку компанії був жираф по імені Джеффрі. В 2011 році відбулось відкриття першого магазину Toys'R'Us в Польщі, у Варшаві, але на цьому компанія не зупинилася, і незабаром побудувала свої магазини в Жешуві, Гданську, Познані, Любліні, Щеціні та Кракові. Кількість магазинів в 36 країнах перевищує 1600. Основним пріоритетом компанії є благополуччя дітей, які протягом багатьох років є головним її натхненням.

Завдяки співпраці з багатьма виробниками, мережа може запропонувати своїм клієнтам широкий і різноманітний асортимент. Toys'R'Us користується великою популярністю, а бренд розглядається як культ. Його міжнародний успіх зумовлений тим, що магазини стали домом для іграшок з усього світу і задовольнили очікування всіх батьків шляхом об'єднання функцій, таких як гарна якість, широкий вибір ексклюзивних продуктів, доступних тільки в магазинах Toys'R'Us і приваблива ціна.

Марка Toys'R'Us прагне приносити радість дітям, тож вона не тільки пропонує широкий асортимент продукції, а також ставить акцент на творчих іграшках, які необхідні для правильного розвитку дитини. Ввічливе обслуговування та програми лояльності зумовлюють,що клієнти ще не раз повертаються до цього магазину. Мережа регулярно робить знижки на різні товари, а також на деякі зі своїх ексклюзивних продуктів. Кожен візит в Toys'R'Us – це велике задоволення для всієї родини.

Toys'R'Us – це відома мережа магазинів іграшок і товарів для дітейфото: www.podlaskie.strefabiznesu.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах