Smyk - це міжнародна мережа спеціалізованих магазинів для дітей, яка входить в групу Empik Media & Fashion (EM & F). Smyk - це унікальна мережа магазинів, де можна знайти все для дитини під одним дахом. В цих магазинах ви побачите широкий вибір іграшок, книг, мультимедіа, аксесуарів для новонароджених, а також одяг та взуття для дітей віком 0-14 років.

В Smyk доступні найякісніші іграшки, дитячий одяг та взуття COOL CLUB.  Асортимент магазину збагачений колекціями Барбі і Star Wars. Тут можна купити популярні  ігри таких виробників, як Mattel або Fisher-Price,LEGO або Hasbro. Іграшки цього бренду спрямовані на розвиток дитини, веселять, стимулюють увагу, вводять малюків у світ фантазії і пригод. Окрім різноманітних товарів для дитячих веселощів, мережа пропонує покупцям шкільне приладдя: зошити, олівці, крейди і шкільні ранці. Також для дбайливих батьків мережа пропонує ознайомитись з широким спектром дитячих візків та автомобільних сидінь.

Smyk пропонує великий вибір товарів, які необхідні дитині і батькам. Мережа запевнить приємно проведений час, розвиток завдяки цікавим іграм і дійсно модний, зручний одяг для малюка і підлітка.

Магазин товарів для дітей в Польщі Smyk (Смик) акції, знижки, ціни , играшки, дитячий одяг, дитяче взуття, візкифото: kodyrabatowe.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах