Вікова історія марки Deichmann почалася в Ессені в 1913 році і до цих пір є сімейним бізнесом. В даний час Deichmann має більше 3500 магазинів в 23 країнах світу.

Відома марка є провідним брендом на німецькому та європейському ринку взуття. Магазини пропонують великий вибір товарів для кожної вікової групи. Deichmann піклується не тільки про відмінне співвідношення ціна-якість, але також намагається якомога швидше реалізувати нові колекції відповідно до нових трендів. Дизайнери безперервно стежать за найсвіжішими оновленнями в світі моди, тому створюючи нову колекцію, вони завжди дбають, щоб у ній відображалися тенденції сезону.

Окрім таких традиційних марок, як ELEFANTEN, Medicus і Gallus, мережа магазинів Deichmann пропонує високу якість та елегантне взуття марки 5th Avenue. Відображенням останніх новинок моди є товари марки Грейсленд. Любителі спорту обирають в основному взуття  Victory. Колекція доповнюється виробами відомих спортивних брендів, таких як Adidas, Nike, Puma і Fila. Deichmann гарантує клієнтам не тільки модне взуття, ціни яких не перебити, але також якість та надійність купівлі.

Магазин взуття в Польщі Deichmannфото: www.deichmann.com

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах