Бренд Promod був заснований в 1975 році французом Шарлем Френсісом Поллетом, який мав відмінний смак в одязі і вирішив запропонувати жінкам вишуканий стиль і високу якість. Колекції Promod представлені в природній, легкій та, насамперед, французькій манері. В даний час фірмові товари доступні в більш ніж 50 країнах світу.

Багатий ассортимент марки складається з сучасних та стильних моделей  жіночого та чолоівчого одягу, а також біжутерії, взуття, ременів, сумок і шарфів. Марка  Promod гарантує своїм клієнтам високу якість своїх матеріалів, використовуючи досвід фахівців з тканин, а стилісти дбають про те, щоб кожна колекція була відмінно виготовлена до найменших деталей.

Promod постійно оновлює свою пропозицію. Понад 100 нових продуктів виходить кожні два тижні. За допомогою сучасних інформаційних методів, Promod аналізує результати продажів в кожному магазині окремо, таким чином, отримує необхідну інформацію про очікування своїх клієнтів. Ця політика сприяє безперервному розвитку компанії на міжнародному ринку. Бренд завжди піклується про своїх клієнтів і надає комплексну підтримку з урахуванням їхніх потреб, як у бутиках, так і на сайті.

Promod (Промод), купить брендовую одежду и обувь Польша, скидки, распродажи Promod (Промод)фото: www.warszawa-wilenska.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах