Ecco - це датський бренд, який був заснований і діє на світовому ринку з 1963 року, створюючи високоякісне, зручне взуття для всіх, і на кожну погоду. ECCO прагне постійно розвиватись і вдосконалюватись. Їхні дизайнери, виробники шкіри і співробітники забезпечують кращі моделі і матеріали. Все це робить товари ECCO унікальними у світовому виробництві взуття. Головним пріоритетом марки є продовжувати доставляти найкращі продукти для своїх клієнтів. Датський дизайн зачаровує своєю функціональностю та простотою.

З взуттям Ecco на нозі ви завжди будете добре підготовлені до будь-якої подорожі. Використання новітніх технологій, таких як GORE-TEX, а також ретельні перевірки якості шкіри є секретом успіху бренду. В даний час черевики Ecco мають величезну кількість шанувальників по всьому світі і зробили справжню революцію у взуттєвій промисловості. Товари Ecco створюються не тільки для дорослих. Велика колекція дитячого взуття ECCO захоплює не тільки батьків, але й дітей!

Висока якість і широкий асортимент продукції ECCO знаходить прихильників майже в кожному колі, починаючи від людей, які віддають перевагу активному відпочинку і туризму, закінчуючи шанувальниками моди, які вибирають зручність і офіційний стиль.

ecco в Польщіфото: milleniumhall.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах