Компанія HD Heavy Duty є офіційним і єдиним дистриб'ютором взуття від Hunter у Польщі, проте на даний момент вона існує як самостійний бренд. HD Heavy Duty по суті є продовжувачем традицій компанії Хантер. Сьогодні HD Heavy Duty може запропонувати взуття відмінної якості за доступною ціною.

   Під цим брендом випускається зручне і якісне взуття, призначене для будь-якого способу життя. Стильні кеди і кросівки HD Heavy Duty стануть прекрасним придбанням для людей, що активно займаються спортом: тренуватися в такому взутті - одне задоволення, воно забезпечує відмінний повітрообмін і ніколи не натирає. Модникам припадуть до смаку ексклюзивні туфлі і чоботи HD Heavy Duty, що поєднують в собі простоту і елегантність. Для повсякденного життя відмінно підійдуть черевики HD Heavy Duty, які не тільки гарні в будь-яку погоду, але і стануть чудовим доповненням до вашого стилю.

   Взуття, що випускається під цим брендом, призначене, в першу чергу, для тих, хто не боїться виділитися з натовпу, хто постійно експериментує зі своїм стилем, бажаючи додати в нього якусь перчинку - загалом, для сміливих і впевнених у собі людей. 

фото: http://www.arkadia.com.pl/W/do/centre/menu/obuwie/fiche-boutique-Heavy-Duty

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах