Нова Galeria Bronowice в Кракові містить безліч відомих магазинів, що пропонують своїм клієнтам найкращої якості товари, а саме: одяг, взуття, біжутерію, товари побутової хімії, продукти харчування, спорттовари та інше. Свої послуги вам нададуть банки, фото-сервіси, центри мобільного зв’язку, а також тут ви зможете обміняти гроші.

Додатковими перевагами цього торгового центру є те, що для дітей тут створено багато розваг та ігор. Також у широкому і просторому обідньому залі є спеціальна зона, в якій батьки можуть мирно насолоджуватися їжею, а діти гратимуться поруч. Розташовані на першому поверсі зони відпочинку з великими подушками чекають усіх тих, хто під час шопінгу хотів би зробити перерву - зануритися в м'які пуфи і розслабитися. Також в Галерії часто проводяться виставки, мультимедійні презентації, дискусії, семінари, майстер-класи і багато інших заходів.

Якщо ви плануєте їхати до Галерії своїм авто, то під пассажем створено безплатну парковку. Для клієнтів, які їхатимуть громадським транспортом, буде корисно знати, що до Галерії курсує  безплатний автобус.

Kraków Galeria Bronowice, Краків Галерея Броновіцефото: www.politforums.net

 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах