Галерія Arkadia в Варшаві – це один з найбільших торгових центрів в Польщі. Кращі польські та іноземні бренди, модні ресторани і кафе, кінотеатри, фітнес-клуб - усе найкраще під одним дахом в оточенні незвичайної архітектури. Починаючи з 2004 року, Arkadia приваблює багатьох клієнтів унікальною атмосферою, зручністю покупок і багатою пропозицію.

Arcadia розташована на кінці осі алеї Jana Pawła II, на стику вулиць Słomińskiego, Okopowa і Popiełuszkі. В результаті, вона поєднана з центром міста, Pragą Północ, Wolą, Żoliborzem i Bielanami. Зручний доїзд до Arcadia здійснює кілька автобусних і трамвайних ліній та метро. Для автомобілістів, що завітають до торгового центру є 4300 паркувальних місць, розташованих в підземному паркінгу.

Пропозиція Галерії чітко ділиться на шість "світів": Світ Моди, Світ Великих покупок, Світ Спорту, Дозвілля та відпочиноку, світ Здоров'я і краси, а також на світ Смаків. Магазини в рамках окремих "світів" розташовані близько один до одного, що значно полегшує вибір і скорочує час, необхідний для пошуку продукту. У центрі ви також можете скористатися послугами трьох банків, проконсультуватися з мобільним оператором, обміняти гроші, надіслати листа на польському поштовому відділенні та інше. Все це для максимальної зручності та економії часу клієнтів.

 Галерія Galeria в Польщі Warszawa Arkadia (Варшава Аркадія) акції, знижки, ціни фото: www.arkadia.com.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах