Торговий центр Blue City в Варшаві – це унікальне місце у багатьох значеннях. Ви можете знайти тут брендові магазини, різноманітні ресторани, бари і скористатись з якісних косметичних та розважальних послуг. Що саме робить Blue City таким незвичайним серед інших торгових центрів?

  • Великий вибір якісних товарів та послуг, що пропонує більш ніж 200 магазинів; серед них, "Piotr i Paweł", відомий польський супермаркет, що пропонує своїм клієнтам широкий асортимент продуктів в доступних цінах. В "Piotrze i Pawle" можна знайти продукти харчування зі всього світу.
  • Один з найбільших магазинів Saturn в Польщі, розташований на двох рівнях пасажу, пропонує покупцям широкий спектр побутової техніки, мультимедіа.
  • Тут знаходяться популярні маркові магазини, такі як ZARA, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Go-Sport, Empik, Smyk, Toys’R’Us, CCC, Deichmann, Royal Collection, Tally Weijl, Marks&Spencer, C&A, Benetton, Vistula, Cubus, TK Maxx і багато інших.
  • ENEL-MED сучасно обладнаний медичний центр, який пропонує своїм пацієнтам проконсультуватись у всіх спеціалістів та пройти комплексне обстеження.
  • Для дітей створено картинг-центр та спеціальні розважальні майданчики.
  • У середині Blue City встановлений красивий фонтан, який б'є на висоту 26 метрів.

Galeria Warszawa Blue Cityфото: www.sun-line.by 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах