Złote Tarasy – це унікальне місце для модного шопінгу і кращих розваг міста, що розташоване в самому центрі Варшави, в безпосередній близькості від центрального залізничного вокзалу, Палацу культури і науки, а також готелю Intercontinental. Ви знайдете тут не тільки найостанніші тенденції та інновації дизайну, але також нагодуєте тіло і розум. В цій приємній атмосфері ви можете вибрати товари чи послуги з широкого ассортименту, який пропонують більш ніж 200 магазинів і 40 ресторанів.

Złote Tarasyфото: warszawa.wikia.com

В цій Галерії ви зустрінете людей з усього світу в пошуках натхнення і звичайно товарів, які вони мріють придбати. Потрапити сюди можна без проблем на громадському транспорті та залізницею, а також подорож з аеропорту забере у вас приблизно 20 хвилин. Złote Tarasy мають власну підземну автостоянку, яка відкрита 24 години на добу.

Під скляним дахом Галерії Złote Tarasy - ікона сучасної Варшави - ви знайдете тут все, що вам хочеться і більше того! Якщо ви шукаєте місце, де ви зможете  виконати всі свої бажання, то обовязково відвідайте цей торговий центр.

 Warszawa Złote Tarasyфото: www.groupon.pl

 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах