Провідний торговий центр Ptak оптової та роздрібної торгівлі в Польщі знаходиться в Rzgówі, 10 км від Лодзі і 12 км від міжнародного аеропорту, при дорозі Цешин – Гданськ, тобто в самому серці країни. Що року торговий центр відвідує понад 6 млн. клієнтів, а близько 30% з них мешканці Східної Європи. Така популярність пояснюється багатьма його перевагами. Найважливішою є те, що це не звичайний пасаж, а цілий комплекс, що складається з 4 торгових центрів, які налічують близько 2500 магазинів.

     Ptak Fashion City – це чудове місце торгівлі між виробниками, імпортерами та покупцями з усього світу. Це центр польського експорту одягу на світові ринки. Окрім великого вибору магазинів до переваг комплексу також можна додати безліч оптових гуртівень, які знаходяться на околиці. Тут можна купити високої якості тканини, швейні додатки, а також колекції різних матеріалів польських та закордонних виробників за оптимальними цінами. Гуртовикам пропонуються конкурентні оптові ціни без націнок.

     Ptakmoda.com - місце, де виробники одягу роблять тисячі операцій і зустрічаються з покупцями з усього світу. Тут проводяться прем'єри останніх колекцій весна/літо, осінь/зима. У цьому унікальному заході беруть участь представники світу моди, політики та шоу-бізнесу.

     В Ptak Expo відбуваються цікаві ярмарки. На текстильному ярмарку оптовики та звичайні покупці можуть вибрати для себе красиві та якісні матеріали. Також тут відбуваються туристичні, гастрономічні та інші ярмарки.

     В Ptak Outlet ви можете знайти для себе стильне і модне вбрання, взуття чи аксесуари з колекцій попередніх сезонів, надлишкових запасів виробництва та спеціальних колекцій виробників світових брендів, які можна знайти в більшості європейських торгових центрів.. Знижки на асортимент становлять від-30% до -70% протягом цілого року.

   Окрім фінансової вигоди, для клієнтів покупки  будуть приємними також завдяки зручному розташуванні торгового комплексу, сучасному паркінгу на більш ніж на 6000 автомобілів і багатому виборі гастрономічних закладів. Також спеціально для клієнтів курсує безкоштовний автобус, який з’єднує Лодзь, Ptak Outlet i Centrum Handlowe Ptak.

Торговий центр (Centrum Handlowy) Галерія Galeria в Польщі Łódź Ptak (Лодзь Птак) акції, знижки, ціни

фото: www.lodz.naszemiasto.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах