Найпопулярніші авіалінії, летовища та напрямки рейсів у Польщі в 2022 році

24 Квітня 2023
літаком в європу можливі напрямки з польщі

У 2022 році ірландська лоукост-авіакомпанія Ryanair стала першою серед тих, хто перевіз найбільшу кількість пасажирів у Польщі. Як повідомляє Управління цивільної авіації Польщі, лоукостер перевіз третину всіх мандрівників, яких аеропорти цієї країни обслужили в 2022 році, а саме 13,3 млн пасажирів. Про це інформує видання avianews.com

Друге місце серед найбільш популярних авіакомпаній у Польщі посіли польські авіалінії LOT. За минулий рік перевізник обслужив 9,3 млн пасажирів і охопив 23% місцевого ринку авіаперевезень. На третій позиції у рейтингу опинився ще один європейський лоукостер – Wizz Air. Минулого року він перевіз 7,6 млн пасажирів у Польщі та охопив частку 19%.

Як повідомляє Управління цивільної авіації Польщі, впродовж 2022 року польські летовища обслужили 41 млн пасажирів. Найбільш популярним був аеропорт Шопена у Варшаві – за рік його послугами скористалося 14,4 млн пасажирів. Другу позицію зайняло летовище Краків-Баліце, обслуживши 7,4 млн мандрівників. На третьому місці розташувався аеропорт Ґданська - 4,6 млн пасажирів за 2022 рік.

Четверту позицію посів аеропорт міста Катовіце – там показник пасажиропотоку сягнув 4,4 млн осіб. А на п’ятому місці опинився ще один аеропорт Варшави – Модлін. У 2022 році через нього пройшло 3,1 млн мандрівників. 

літаком до польщі можливі маршрути

avianews.com

Серед найбільш популярних напрямків з Польщі у 2022 році були міста у Великій Британії – 19% від регулярного міжнародного пасажиропотоку. Наступні позиції посіли Італія та Німеччина з часткою 9% кожна, а також Іспанія та Норвегія – по 6% кожна.

У сегменті чартерів третина всіх пасажирів полетіла до Туреччини, 23% вирушили до Греції, 13% – до Єгипту, 8% – до Іспанії, 6% – до Болгарії.

⇒ Читайте також:

LOT запускає прямий рейс до Нью-Йорка з аеропорту Жешув

PKP Intercity пропонує знижки на залізничні квитки в період травневих свят у Польщі

Wizz Air запроваджує абонемент на польоти: оплачуєш раз на місяць, літаєш скільки захочеш

Головне фото:  Ramon Kagie on Unsplash

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах