Wizz Air запроваджує абонемент на польоти: оплачуєш раз на місяць, літаєш скільки захочеш

20 Квітня 2023

Угорський лоукостер Wizz Air запроваджує абонемент на польоти, що дозволить клієнтам подорожувати авіатранспортом за сталу місячну оплату. Польща стане першою країною, де авіакомпанія протестує цю інноваційну послугу, пише видання businessinsider.com.pl

Бюджетні авіалінії Wizz Air прагнуть залучити ще більше європейців до подорожей авіатранспортом, тож запускають нову послугу — абонемент на польоти. Запуск такої підписки, що мала називатись WizzPass, компанія вже анонсовувала кілька років тому, однак план так і не був реалізований через пандемію коронавірусу. З травня 2023 року ця ідея нарешті знайде втілення, але під дещо іншою назвою — MultiPass.

Як повідомляє прес-служба авіакомпанії, MultiPass можна буде викупити на 6-місячний період. Це дозволить пасажирам за щомісячну оплату (поки що невідома її вартість), подорожувати між двома обраними летовищами. 

літаком в польщу можливі маршрути

wizzair.com

Абонемент можна буде відновити першого дня кожного місяця, а п’ятого дня вже вирушити в подорож. Тобто, одноразова оплата дозволить пасажиру користуватись послугою MultiPass з п’ятого дня кожного місяця впродовж 30 днів. Крім цього, Wizz MultiPass дозволить заблокувати вартість багажу та квитків на рейси на період до 6 місяців, незважаючи на сезон та попит.

«Завдяки WIZZ MultiPass абоненти зможуть одразу зарезервувати політ і вирушити в першу подорож вже через 5 днів, в межах 30-денного циклу підписки. Абоненти оплачуватимуть щомісяця узгоджену суму впродовж 6-місячного періоду. Після здійснення щомісячної оплати, на профіль абонентів  надійдуть токени, які можна поміняти на квитки в одну або обидві сторони на вибрані рейси Wizz Air», — йдеться в повідомленні прес-служби авіаліній. 

Портал money.pl неофіційно стверджує, що пасажири Wizz Air зможуть обирати серед двох типів абонементів. Один тип дозволить обирати різні маршрути лише в одну сторону, а інший тип — один маршрут в обидві сторони з багажем. Польща має стати першою країною, де авіакомпанія випробує нову послугу. 

⇒ Читайте також:

LOT запускає прямий рейс до Нью-Йорка з аеропорту Жешув

Ryanair піднімає вартість квитків на авіарейси у літньому розкладі

Літаком чи поїздом: на яких напрямках у Польщі вигідно подорожувати авіатранспортом

Головне фото: wizzair.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах