Польські традиції

04 Листопада 2015
Польські традиції

Трепетно ​​ставитися до своїх традицій і звичаїв, вихваляти і пишатися ними - ось чого навчають своїх малюків всі поляки. Народ тут релігійний і дещо консервативний, привітний і гостинний, тому, якщо не хочете образити господарів, дотримуйтеся нескладних правил.

Релігія в традиціях Польщі

Практично всі польські традиції та звичаї тісно пов'язані з релігією. Жителі шанують і дотримуються встановлених костелом свят, радіють національним урочистостям і з повагою ставляться до історичних цінностей. Костел відвідують всі: дорослі люди, молодь і діти, причому не тільки по неділях, але і в будні дні. Туристам на замітку: не проводьте фотозйомку під час костельних обрядів і не відвідуйте костели в недозволеному одязі.

Головні релігійні події святкують з великим розмахом і пишними урочистостями. Хочете взяти участь у святкуванні? Тоді плануйте поїздки на Новий рік, Різдво чи Великдень, втім, не забувайте про те, що за законом торгівля заборонена під час офіційних святкових днів. Уточніть це перед поїздкою, особливо якщо прямуєте в Польщу з ділових питань. На офіційному рівні в Польщі встановлено 3 державних і 10 релігійних свят, всі ці дні є неробочими.

Фольклорні фестивалі Польщі, як знайомство з культурною спадщиною та звичаями

Польські традиції? Фольклорні фестивалі Польщі, як знайомство з культурною спадщиною та звичаями

  фото ipress.ua  

Поляки - привітні й веселі люди, вони завжди смачно і ситно нагодують вас, розвеселять і дозволять трохи пофілософствувати. Не скупіться на похвали і компліменти, адже господарі намагаються зробити ваше перебування в їхньому будинку максимально комфортним. У Польщі ви обов'язково знайдете вірних друзів та численне число знайомих. Польська культура і традиції в чомусь схожі з цінностями інших європейських країн, але в той же час в ній відмінно збереглися справжні національні індивідуальні моменти.

 Хороший спосіб познайомитися з культурною спадщиною Польщі - це відвідати фольклорний фестиваль. Щорічно в багатьох містах проводяться цікаві ярмарки, виставки та народні гуляння, які привертають своїм колоритом і яскравістю. Хочете подивитися на весільні обряди? Тоді вас чекають у Кадзідло на фестивалі Курпевське Весілля. Цей захід не що інше як реконструкція стародавнього весілля. До речі, серед одягнених у народні костюми учасників, завжди знайдуться і ті, хто дійсно вирішив одружитися в такій історично-романтичній обстановці.

Ягеллонський ярмарок у Любліні - місце, де вам запропонують величезний асортимент яскравих вражень, унікальних сувенірів і веселих моментів. Захід зазвичай проводиться влітку, тому ви повною мірою зможете насолодитися прогулянками по цьому чарівному місту.

Ягеллонський ярмарок

  фото honchar.ua  

Пісні, танці і вишукані делікатеси чекають гостей на фольклорному фестивалі «Дні Кашубської культури» в місті Картузи. А в Закопаному на фестивалі Земель Гірських збираються колективи з усього світу, і весь тиждень радують гостей веселим та колоритним дійством.

Національні традиції польського народу цікаві кожному іноземцю. Звичаїв багато, щоб ознайомитися з усіма доведеться не один раз відвідати цю дивну країну, або пожити в Польщі хоча б кілька років. Традиції ввібрали в себе багатовікову історію країни, і розібратися в них для іноземного громадянина вельми непросто, втім, все це залежить тільки від вас.

ПОЛЬСЬКА КУХНЯ

ЯРМАРКИ В ПОЛЬЩІ

фото 1 vazinfo.com
comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах