Польський ринок покидає відомий автобусний лоукост-перевізник

27 Лютого 2017
лоукости в польщі, автобусом до польщі

Популярний естонський оператор Lux Express вирішив покинути польський ринок автобусних перевезень. З 1 квітня 2017 року автобуси цього міжнародного лоукост-перевізника більше не вирушатимуть на більшість своїх маршрутів у Польщі. Мандрівникам, які вже придбали квитки на автобусні рейси, що відбуватимуться після цієї дати, обіцяють повернути витрачені кошти.

Представники компанії повідомили, що вирішили змінити свою бізнес-стратегію, і відтепер Lux Express зосередиться на автобусних перевезеннях в межах Прибалтики. У зв’язку з цим, з початку квітня Lux Express більше не обслуговуватиме маршрути з Варшави і Кракова до Праги, Брна, Будапешту, Відня, Братислави та Доновалів. Водночас, компанія вирішила залишити всього чотири рейси на день на трасі Варшава-Каунас-Вільнюс.

Міжнародний автобусний перевізник просить вибачення у тих, хто через закриття маршрутів Lux Express змушений змінити свої плани. У відділі обслуговування клієнтів компанії обіцяють безпосередньо сконтактуватись з усіма особами, які купили квитки на подорож, що відбудеться після 1 квітня 2017 року. Представники міжнародного лоукост-перевізника запевняють, що всі кошти, витрачені на купівлю квитків, будуть повернені.

Нагадаємо, група Lux Express – це найбільший міжнародний оператор автобусних перевезень в Прибалтиці. Впродовж останніх двох років послугами естонської компанії скористалось близько 700 тисяч пасажирів в Польщі, які придбали квитки на міжнародні рейси з/до цієї країни. Автобуси Lux Express Polska проїхали загалом майже 7,5 млн кілометрів, а сама компанія прийняла на роботу 130 працівників в Польщі.

Додамо, невдовзі Укрзалізниця запустить одразу два залізничні маршрути до Польщі: зі Львова до Кракова, а також з Ковеля до Любліна або Дорогуська.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах