Новий залізничний маршрут Львів-Краків-Львів запустять вже цього літа

24 Лютого 2017

Учора минуло рівно два місяці, відколи сучасний швидкісний потяг Інтерсіті+ з’єднав столицю України Київ та польське прикордонне містечко Перемишль. Маршрут виявився дуже зручним та надзвичайно популярним, адже дозволяє подорожувати недорого і з комфортом, при цьому оминаючи черги на кордоні, що вже встигли стати нормою на багатьох митних переходах між Польщею та Україною. Користуються потягом Інтерсіті+ Київ-Перемишль здебільшого студенти, які їдуть на чи з навчання в Польщі, туристи, а також любителі закупів в польських магазинах. Загалом тільки від початку 2017 року ним скористалося 16 тисяч пасажирів.

Зважаючи на однозначний успіх проекту, його ініціатор, керівник Укрзалізниці, Войцех Балчун, заявив про відкриття іще двох маршрутів, що з’єднають Україну та Польщу – Львів-Краків  та Ковель-Хельм. Про це Войцех написав у своїй Facebook-стрічці.

З повідомлення очевидно, що сполучення Ковель-Хельм хочуть запустити з 1 липня 2017 року, тобто вже через 4 (!) місяці, а здійснюватиме його рейковий автобус моделі PESA. Маршрут Ковель-Хельм вибрали не випадково – з польського Хельму можна з легкістю дістатися до найпопулярніших локацій Польщі: Варшави, Любліна, Замосці, Жешува. З’єднати потягом два потужні туристичні та культурні центри Європи – Львів та Краків – теж планують уже цього літа.

Вважаємо такі прогнози абсолютно реальними, тому і на далі ретельно вивчатимемо усю інформацію, пов’язану із запуском нових потягів з України до Польщі. А вам, щоб залишатись в курсі актуальних новин, достатньо стежити за нашими публікаціями.

А поки запуск нових маршрутів лише планується, радимо вам оцінити ціни на квитки та розклад руху популярного поїзда Київ-Львів-Перемишль.

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах