Ryanair планує здійснювати міжнародні рейси із Херсона

17 Вересня 2018
Рейси Ryanair з Херсона

На початку цього року українців неабияк потішила приємна новина – один з найбільших лоукост-перевізників в Європі Ryanair після довгих переговорів таки виходить на український авіаринок. Вже цієї осені лоукостер здійснюватиме регулярні вильоти з двох українських міст - Києва та Львова. Загалом компанія буде здійснювати 15 регулярних рейсових маршрутів у різних міжнародних напрямках.

Детальніше про напрямки польотів Ryanair з України читайте ТУТ.

Однак, приємні новини на цьому не закінчуються. Ryanair розглядає можливість здійснювати свої рейси і з деяких інших міст України. Зокрема, як стало відомо нещодавно, найближчим часом планується запуск рейсів Ryanair з міжнародного аеропорту "Херсон".

Рейси лоукостера Ryanair з Херсону

Рейси лоукостера Ryanair з Херсона

Про плановане запровадження нових рейсів популярного лоукостера із Херсона заявив на днях на прес-конференції в Укрінформі радник міністра інфраструктури України Юрій Гусєв.

"Я як радник міністра інфраструктури можу повідомити вам секретну інформацію - Ryanair літатиме в Херсоні", - заявив Гусєв.

Як заявив “по секрету” радник міністра інфраструктури, "Ryanair, як і інші лоукости, сьогодні розглядає Херсон, як хаб на півдні України".

Аеропорт у Херсоні обраний недаремно. Сьогодні пасажирпотік херсонського аеропорту вже перевищує 100 тисяч пасажирів і є тим самим одним з найбільших на півдні України. 

"Згідно з висновками міжнародної фінансової корпорації, яка проводила дослідження регіональних аеропортів України, пасажиропотік в аеропортах значно зростає, і аеропорт Херсона є найпривабливішим", - наголосив чиновник.

Міжнародний аеропорт «Херсон»

Міжнародний аеропорт "Херсон"

За його словами, стільки пасажирів в Херсоні за час незалежності України ще не літало. Передбачається, що вже до кінця цього року число пасажирів аеропорту "Херсон" сягне 130-140 тисяч.

Офіційного підтвердження інформації від Ryanair про їхні наміри здійснювати рейси із Херсона наразі немає. Невідомо поки що і про напрямки цих рейсів та плановану дату їхнього запуску.

Нагадаємо, нещодавно Ryanair оголосив про запуск 17 нових авіарейсів з Польщі в Європу, зокрема і в Україну.

Читайте також:

Напрямки і розклад авіарейсів Ryanair з України в Польщу

Ryanair запроваджує 17 нових авіарейсів з Польщі в Європу, зокрема і в Україну

Нові авіарейси до Любліна з трьох українських міст

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах