WizzAir вертається до Львова

18 Січня 2017

Грандіозна новина для любителів бюджетних подорожей Європою – до Львова повертається відомий у всьому світі лоукост - WizzAir. Після дворічної перерви, цей бюджетний авіаперевізник знову розпочав співпрацю з львівським аеропортом, а перший оголошений авіарейс WizzAirз’єднає Львів з польським Вроцлавом!

Перший політ угорського лоукоста WizzAir зі Львова до Вроцлава відбудеться вже менш як за три місяці – він запланований на 13 квітня 2017 року. Авіарейси цього напрямку здійснюватимуться двічі на тиждень – у вівторок та суботу.

Квитки ВЖЕ доступні для бронювання на офіційному сайті WizzAir. Вартість квитків дуже привабливадля українців – наразі квиток на авіарейс Львів-Вроцлав у квітні доступнийза ціною вже від 689 гривень. Для порівняння, теперішня ціна авіаквитка на сполучення Львів-Вроцлав від інших авіаперевізників стартує від 6 тисяч гривень.

Ми сподіваємось, що найближчим часом співпраця WizzAir з летовищем у Львові більше не припинятиметься, а для нас ставатимуть доступними все більше маршрутів до провідних туристичних та бізнес-центрів Польщі та Європи. Дізнатися детальну та актуальну інформацію про WizzAir, а також усі інші лоукости, доступні в Польщі, можна ТУТ

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах