З Варшави до Києва буде новий прямий рейс

02 Грудня 2016
авіарейси варшава-київ, дешеві квитки lot з польщі

Відома польська авіакомпанія LOT відкриває новий рейс до центрального аеропорту Києва - Жуляни. Перший рейс запланований вже на 27 лютого. Варшава-Київ стане 5 безпосереднім рейсом перевізника на території України. Таким чином LOT стане найбільшою авіалінією Євросоюзу, яка діє на українському ринку.

З Варшави до української столиці авіаперевізник літатиме щодня, окрім суботи, о 22:40, а повертатиметься в усі дні тижня, крім неділі, о 06:00. Квитки вже можна замовити на офіційному веб-сайті компанії. В літньому сезоні авіарейси відбуватимуться щодня. Такий розклад є зручним не лише для пасажирів з Польщі, але й з інших країн Західної Європи. Українцям новий авіарейс також максимально полегшить подорож  до популярних європейських міст.

дешеві авіаквитки lot з польщі

""Жуляни" вважають центральним аеропортом Києва. Ми раді, що як єдина авіакомпанія з Європейського Союзу можемо запропонувати щоденні рейси до Варшави. Завдяки цьому, пасажири, що починають свою подорож з аеропорту "Жуляни", мають доступ до цілої мережі, яка складається з 60 рейсів LOT. Ми переконані, що українці охоче користуватимуться нашою пропозицією", - розповів Адріан Кубіцький, директор Управління корпоративних комунікацій.

Київ-Жуляни - це п'ятий український напрямок в мережі авіарейсів LOT, а сама Україна є одним із найважливіших ринків Східної Європи польського перевізника. З березня 2016 року LOT виконує рейси до Харкова, які є доволі популярними серед клієнтів авіакомпанії. Зміцнення позицій лідера в Україні безпосередньо виникає зі стратегії консолідації повітряного руху в цій частині Європи.  

Рейси до Києва-Жулян виконуватимуть на сучасних Embraery 195 зі 112 пасажирськими місцями. 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, коли авіаперевізник Ryanair з'явиться в Україні

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах