З'явились нові дешеві авіаквитки на рейси Ryanair з Польщі

30 Грудня 2016
дешеві квитки ryanair, лоукости польща

Популярний ірландський лоукостер Ryanair оголосив про дві нові акції для тих, хто планує подорож з Польщі до інших міст Європи. На офіційному веб-сайті авіакомпанії стали доступними 200 000 дешевих авіаквитків зі знижкою 20%. Пропозицію запустили паралельно з іншою знижкою, яка діє на авіарейси до і з Польщі.

Перша акція - 200 000 квитків із двадцяти відсотковою знижкою - поширюється лише на рейси, що виконуватимуть з/до Польщі впродовж січня-квітня 2017 року. Менш ніж за 10 євро можна придбати квитки до Великої Британії, Норвегії, Франції, Швеції, Бельгії, а також на деякі внутрішні польоти в Польщі. Безліч дешевих квитків на напрямки до популярних європейських міст доступні з обох аеропортів Варшави - Модлін та Шопен, а також з Гданська, Кракова, Вроцлава та інших міст Польщі. Акція буде дійсною доти, поки не продадуться всі 200 000 вільних місць в літаках лоукостера Ryanair.

дешеві квитки ryanair з польщі

Паралельно з цією, діє й інша акція - 150 маршрутів з та до Польщі доступні за ціною від 29 злотих (приблизно 190 гривень). Радимо не зволікати з купівлею дешевих квитків Ryanair з Польщі, оскільки ціна залежить від того, скільки вільних місць ще залишилось на конкретний рейс. Серед найдешевших авіарейсів Ryanair  -польоти до Англії, Швеції, Норвегії і Бельгії. За найнижчою ціною можна придбати квитки і на внутрішні рейси в межах Польщі, зокрема до Гданська, Кракова та Варшави.  Всі доступні в межах акції маршрути можна переглянути на офіційному веб-сайті Ryanair.    

акції ryanair в польщі, дешеві авіаквитки

Слідкуйте за нашими новинами, щоб вчасно дізнаватись про актуальні знижки та акції європейських авіаперевізників. Також на нашому сайті ви можете знайти детальну інформацію про всі бюджетні авіакомпанії, які виконують рейси з Польщі.

Нагадуємо також, що стало відомо, коли європейський лоукост-перевізник Ryanair з'явиться в Україні.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах