На травневі свята в Любліні пройде масштабний фестиваль

21 Квітня 2017
туризм та відпочинок в польщі, фестивалі в польщі, травневі свята в польщі

З 28 квітня по 7 травня в Любліні триватимуть святкування з нагоди 700-річчя одержання містом міських прав. Грандіозна 10-денна подія, що отримала назву "Сезон Люблін 2017", повинна також символічно розпочати туристичний сезон в одному з найбільш відвідуваних міст Польщі.

Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на офіційному веб-сайті події "Сезон Люблін 2017".

В межах фестивалю мешканці та гості міста матимуть унікальну нагоду відвідати безліч цікавих подій та святкувань. Так, у період з 28 квітня по 7 травня в Любліні пройде всього близько 300 безкоштовних заходів. Зокрема, відвідувачі свята зможуть стати учасниками різноманітних майстер-класів, екскурсій, виставок, квестів, концертів тощо, та навіть спробувати свої сили під час сплаву по річці Бистриця, що протікає через Люблін. На деякі з цих подій необхідно зареєструватись. Зробити це можна ТУТ

"Сезон Люблін" відбуватиметься цьогоріч вшосте. Перша едиція фестивалю, організатором якого виступає відділ спорту та туризму міськради Любліна спільно з місцевими партнерами, відбулась у 2012 році. З того часу подія щороку об'єднує містян та туристів, запрошуючи до близького знайомства з багатою культурою та історією Любліна, а також з великим різноманіттям туристичних пропозицій міста.

Фестиваль "Сезон Люблін 2017" - це чудовий спосіб весело та корисно провести травневі вихідні в Польщі. Відвідати фестиваль варто усією сім'єю, адже організатори приготували чимало цікавих подій не лише для дорослих, але й для дітей. Тому заохочуємо вас реєструватись на цей захід і вирушати у невеличку подорож до одного з найстаріших міст Польщі.  

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах