Зимові канікули 2021-2022: чи працюватимуть гірськолижні курорти в Польщі

15 Листопада 2021
гірськолижні курортни в польщі відпочинок 2022

Минулого тижня польські урядовці з Міністерства розвитку та Міністерства охорони здоров’я зустрілись із представниками Головної санітарної інспекції країни та підприємцями зі сфери лижного туризму. Під час зустрічі сторони обговорювали прийдешній зимовий туристичний сезон у Польщі та найближчі перспективи для представників гірськолижного бізнесу, пише biznes.interia.pl.  

Власники курортів та туристи можуть бути впевнені, що уряд не рекомендуватиме закрити гірськолижні витяги та відпочинкові бази під час зимового сезону 2021-2022. Про це за результатами зустрічі повідомила речниця Асоціації польських гірськолижних і туристичних станцій Сильвія Грошек.  

зимовий відпочинок у польщі правила в'їздуOstap Senyuk on Unsplash

За її словами, під час переговорів віцеміністр розвитку Ольга Семенюк запевнила, що не рекомендуватиме закрити на карантин гірськолижний бізнес, як це було минулого року. Заступник Головного санітарного інспектора Ізабелла Кухарчик також наголосила, що рекомендації для представників туристичного бізнесу - це відкриття гірськолижних осередків за умови дотримання санітарного режиму, який мають актуалізувати найближчими тижнями. 

“Ми представили наші, а також скандинавські та швейцарські дослідження, з яких випливає, що немає прямої кореляції між заняттями лижним спортом і зараженнями коронавірусом, а будь-яке лімітування кількості лижників на витягах чи трасах не мають сенсу. Ми заявили, що до 18 листопада представимо урядовій стороні актуалізацію санітарного режиму на гірськолижних курортах. Час тисне на нас, оскільки наприкінці листопада перші станції хочуть запустити штучний сніг на трасах. Якщо говорити про введення в експлуатацію гірськолижних станцій, то це одна з найбільших витрат, тому ми хочемо бути впевненими, що зможемо працювати в сезон без обмежень та лімітів відвідувачів”, - зазначила Сильвія Грошек. 

Під час наради в міністерстві представники гірськолижного бізнесу також заявили, що зимові канікули мають проходити у звичайному режимі, згідно з графіком, який у травні цього року оголосило Міносвіти Польщі. 

Зазначимо, Асоціація польських гірськолижних і туристичних станцій об’єднує 90% найбільших гірськолижних осередків у Польщі, зокрема тих, що у Татрах, Бескидах, Судетах і Бещадах. 

Нагадаємо, минулоріч польські горці об’єднались у протестний рух та ігнорували карантинні обмеження під час зимового сезону 2020-2021.

⇒ Читайте також:

В Польщі хочуть збудувати ще одну Енерджиландію поблизу Вроцлава

Подорожі важливіші, ніж нерухомість: на що поляки найчастіше заощаджують

Між Києвом та Варшавою знову курсуватиме прямий поїзд. Вартість квитків

Головне фото: Jason Blackeye on Unsplash

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах