Польське місто увійшло до рейтингу найпопулярніших європейських напрямків від TripAdvisor

11 Лютого 2022
визначні місця в кракові для туристів

Краків став єдиним польським містом, яке увійшло до рейтингу найпопулярніших європейських напрямків для подорожі за версією Travellers' Choice 2022. Це голосування було організоване одним з найбільших туристичних онлайн-сервісів TripAdvisor, пише biznes.interia.pl

Міська адміністрація Кракова повідомила, що у найновішому рейтингу Travellers' Choice 2022 - Popular Destinations - Europe на першому місці опинився Лондон, за ним йде грецький острів Крит, а на третьому місці - Рим. Краків зайняв передостаннє, 24-те місце, як єдине польське місто в рейтингу.

Мер Кракова Яцек Майхровський написав у своєму профілі в соцмережах: 

“Ми раді такій новині, тим більше, що в рейтингу Tripadvisor ми вже не вперше. Унікальна історична та архітектурна спадщина, хороша кухня, міжнародні фестивалі - це те, за що цінують Краків”.

Щорічний рейтинг одного з найпопулярніших веб-сайтів для любителів подорожей у всьому світі TripAdvisor складений на основі відгуків та рекомендацій мандрівників, які оцінюють готелі, ресторани, пам’ятники, краєвиди тощо в різних містах.

На думку туристів, столиця Малопольщі приваблює такими місцями та пам’ятками, як замок Вавель, площа Ринок, Маріацький костел та район Казімєж. Місто - відзначили туристи - має унікальну спадщину, багату історію та архітектуру. Також TripAdvisor оцінив Краків за його гастрономічні пропозиції, підкресливши, що у 2019 році місто було удостоєно звання Європейської столиці гастрономічної культури (European Capital of Gastronomic Culture). За даними TripAdvisor, Краків також є місцем, де щороку відбувається близько 100 фестивалів та інших міжнародних заходів.

⇒ Офіційні вихідні, довгі вікенди та неторгові неділі в Польщі у 2022 році

що відвідати у кракові туристуIjon Tichy on Unsplash

За попередніми оцінками обсягу туристичного потоку в Кракові, у 2021 році столицю Малопольщі відвідало 11,3 млн осіб. Дослідженням займалася команда експертів Малопольської туристичної організації. За їхніми оцінками, найбільшу групу туристів – 6,1 мільйона – складають самі поляки, які приїхали до Кракова лише на один день. 

У порівнянні з періодом до пандемії, минулоріч іноземних туристів у столиці Малопольщі було небагато – 830 тисяч осіб приїхали на кілька днів, а 85 тисяч - лише на один день. Більшість іноземців були з Великобританії, Німеччини та Франції.

За минулий рік туристи витратили в Кракові сумарно 5,5 мільярда злотих і, як зазначають дослідники, на такий результат найбільше вплинули саме короткі одноденні відвідини. Як основну мету візиту туристи найчастіше вказували: екскурсії, розваги, відпочинок, релігійні мотиви та відвідування друзів чи родичів. Вони зупинялися переважно в готелях та апартаментах.

Варто додати, у 2020 році Краків відвідало менше 8 мільйонів туристів, а в 2019 році – до пандемії – понад 14 мільйонів.

⇒ Читайте також:

Подорожі важливіші, ніж нерухомість: на що поляки найчастіше заощаджують

Топ-10 місць для відпочинку з дітьми в Польщі

Як дешево подорожувати з Польщі в європейські країни: ідеї бюджетних мандрівок

Головне фото: Jacek Dylag on Unsplash

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах