Ryanair б’є рекорди за кількістю пасажирів в Польщі

27 Липня 2017
лоукостери в Польщі

Подорожі літаком набувають в Польщі все більше популярності. Такий висновок можна зробити із оприлюднених польським Управлінням цивільної авіації  статистичних даних, за якими у першому кварталі 2017 року авіаперевезеннями у країні скористалось на 17% пасажирів більше, аніж за аналогічний проміжок часу минулого року.

Майже всі аеропорти Польщі звітують про значне збільшення пасажиропотоку у 2017 році, при чому попит зріс як на регулярні, так і на чартерні рейси з і до Польщі. Однозначним лідером у їхньому списку є аеропорт ім. Ф. Шопена у Варшаві – за 3 місяці 2017 року він обслужив аж на 664 тисячі пасажирів більше, ніж за цей час у 2016 році. Далі у рейтингу – Краківський аеропорт, аеропорт Вроцлав-Страховіце та летовище ім. Леха Валенси у Гданьську, які у 2017 теж б’ють усі попередні рекорди. Проте є й винятки: міжнародний аеропорт Бидгощ-Шведерове, Варшава Модлін та аеропорт у Любліні, навпаки, заявляють про зменшення кількості пасажирів, пише tvn24bis.pl.

Причину збільшення бажаючих подорожувати літаком в Польщі вбачають у хороших умовах та лояльній ціновій політиці від найбільших лоукостерів, що діють на польському авіаринку, а саме Ryanair ta Wizz Air. Саме завдяки лоукостерам квитки на літак в Польщі часто коштують так само, як і квитки на потяг чи на автобус, проте політ суттєво економить час та сили подорожуючого. Найбільш охоче в Польщі літають з Ryanair - у порівнянні з даними 2016 року, за перший квартал 2017 року польоти від бюджетного перевізника Ryanair обрало на 227 тисяч пасажирів більше.

Значний приріст клієнтів також у польських авіаліній LOT – 224 тисячі.

Нагадуємо вам, що лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок. Тож тепер найближчою країною, де українці зможуть  скористатись послугами цього лоукостера, є Польща.

Ознайомитись із усіма лоукостерами, що діють в Польщі, дізнатись їх напрямки польотів та цінову політику можна у статті Лоукости в Польщі.

Читайте також:

Аеропорти Польщі

Як дешево доїхати в Польщу

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах