У Польщі збудують масштабний центральний аеропорт

15 Березня 2017
аеропорти Польщі

Над необхідністю будівництва нового аеропорту в Польщі влада думає вже кілька років – досі проводився збір та аналіз усіх необхідних даних, пов’язаних, в першу чергу, із рентабельною локацією для такого проекту. Проте сьогодні рішення прийняли остаточно – масштабному центральному аеропорту Польщі таки бути, а збудують його на шляху між столицею Польщі Варшавою і одним з її найбільш розвинутих економічних осередків – містом Лодзь. За словами експертів, це ідеальна локація для великого міжнародного аеропорту який зможе стати центром не тільки регіональних чи внутрішніх авіасполучень, а й базою для авіакомпаній з усього світу, повідомляє tvn24bis.pl.

Плани на аеропорт у польських чиновників масштабні: це повинен бути потужний комплекс, який тільки в початковій фазі перші 10-15 років зможе обслуговувати навіть до 50 мільйонів пасажирів. Тобто для такої кількості пасажирів аеропорт повинен бути підготовлений і повністю обладнаний усім необхідним. Потенціал ж аеропорту грандіозний - 180 млн пасажирів і здатність обслуговувати такі країни, як Україна, Білорусь, прибалтійські країни, країни Південної Європи та ін. Аеропорт має всі шанси стати важливим центром на шляху Захід-Схід та Північ-Південь в межах цілого континенту.

Центральний Аеропорт має стати пульсуючим комунікаційним серцем і самої Польщі, а його втілення та реалізація - сучасним великим інфраструктурним та логістичним проектом її розвитку – так вважає Віце-прем'єр, Міністр розвитку і фінансів Польщі Матеуш Moравєцкі. Бюджетний комітет Ради Міністрів Польщі теж прийняв рішення про рекомендувати будівництва Центрального Аеропорту, про що оголосив Міністр інфраструктури і будівництва Анджей Адамчик.

Новий грандіозний аеропорт відкриє перед поляками та країною загалом величезні можливості прогресу, дасть поштовх до розвитку бізнесу, туризму та великих інвестицій.

У 2015 році польські аеропорти обслужили понад 30 мільйонів пасажирів. За оцінками Управління Цивільної Авіації Польщі в 2030 році цифра виросте вже до 60 мільйонів. Перелік та актуальну інформацію про усі аеропорти в Польщі ви знайдете у нашій статті, а також пропонуємо вам ознайомитись із переліком лоукостерів, що діють в цій країні.

До слова, сьогодні, 15 березня 2017 року, популярний та відомий в усій Європі лоукостер Ryanair офіційно оголосив про вихід на український авіаринок.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах