Wizz Air збільшить кількість авіарейсів зі Львова до Польщі

14 Червня 2019
Wizz Air зі Львова до Польщі

Угорський лоукостер Wizz Air працює на українському авіаринку ще з 2008 року. Відтоді фактично щороку збільшується не лише кількість напрямків польотів перевізника, а й число рейсів на вже наявних маршрутах, що свідчить про те, що лоукости затребувані та популярні серед населення.

Зокрема, на найбільш популярних, відтак, завантажених рейсах, компанія вирішила збільшити число польотів. Наразі мова йде про рейси, які виконуються із Львівського аеропорту ім. Д. Галицького.

Кількість рейсів Wizz Air зі Львова до Польщі суттєво збільшиться

Про рішення збільшити кількість рейсів на певних напрямках на днях повідомила прес-служба Львівського аеропорту на своїй сторінці у  Facebook

Відтак, із 20 жовтня львівський аеропорт та лоукост-перевізник Wizz Air збільшують частоту рейсів зі Львова одразу в декількох напрямках - до Німеччини (Берлін і Дортмунд), Польщі (Вроцлав та Гданськ) і Словаччини (Братислава). 

За даними Міжнародного аеропорту “Львів”, середньомісячна завантаженість цих рейсів цьогоріч становить 83%, тож вирішили збільшити їхню кількість.

Wizz Air зі Львова до Польщі

Рейси до Братислави виконуватимуть 5 разів на тиждень (по понеділках, вівторках, середах, п’ятницях і суботах). Для порівняння у зимовий сезон цього року їх було всього два.

Удвічі частіше здійснюватимуть рейси до Берліна – 4 рази на тиждень замість двох та до Дортмунда - 3 рейси на тиждень замість наявних двох.

Суттєво збільшиться і кількість рейсів Wizz Air зі Львова до Польщі, які залишаються чи не найпопулярнішими серед пасажирів. Відтак, вже з 20 жовтня кількість рейсів до Вроцлава зросте з 3 до 5 рейсів на тиждень, що виконуватимуться по вівторках, середах, четвергах, суботах і неділях. До Гданська рейси будуть здійснюватимуть вдвічі частіше – аж 4 рази на тиждень (по понеділках, середах, п’ятницях і неділях). 

 Wizz Air зі Львова до Польщі

Це вже не вперше цього року компанія  Wizz Air збільшує частоту своїх рейсів зі Львова. У літньому сезоні Wizz Air також суттєво змінила частотність на рейсах до Гданська – з двох до чотирьох та до Вроцлава – із трьох до п’яти.

    ♦ Детальніше про це: Wizz Air відкриває додаткові рейси зі Львова в Польщу на літній сезон

Нагадаємо, із львівського аеропорту ім. Данила Галицького угорський лоукостер Wizz Air забезпечує прямі сполучення до трьох міст Польщі (і зворотно) - Вроцлава, Гданська та Катовіце. Детальний розклад рейсів на ціни авіаквитків шукайте в статті Лоукости до Польщі: напрямки, розклад рейсів та ціни.

⇒ Читайте також:

Wizz Air запускає 12 нових рейсів із Кракова, в тому числі в Україну

Новий авіарейс Ryanair з Одеси до Гданська: розклад, ціни

Як дешево подорожувати з Польщі в європейські країни: ідеї бюджетних мандрівок

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах