Лоукости до Польщі: напрямки, розклад рейсів та ціни

18 Січня 2019
Лоукости до Польщі

Найзручніший варіант для подорожей на далеку відстань - в інші міста і країни - це, звісно ж, мандрівка літаком. Вже тисячі людей у всьому світі оцінили зручність авіаперевезень. Це швидко і комфортно, вам не потрібно годинами їхати у спеку в автобусі, стояти в чергах на кордоні, трястись в поїзді чи майже добу не відривати очей від дороги за кермом автомобіля.

Із ростом популярності літаків, кожного року збільшується кількість компаній лоукостів та напрямків перевезень. Лоукости (з анг. Low Cost) - це дешеві авіаперевізники, які пропонують бюджетні авіаперевезення практично в будь-яку країну планети.

На українському ринку представлені декілька відомих компаній-лоукостів, такі як Ryanair та Wizz Air.  Одним із найпопулярніших напрямків авіаперевезень є Польща. Українці чи не щодня літають у Польщу, а звідти - назад в Україну. Хтось літає по роботі, хтось до родичів, хтось в туристичних цілях. Але об’єднує всіх цих людей одне: бажання швидко і недорого дістатися до пункту призначення, з чим, слід визнати, лоукостери справляються відмінно.

Лоукости до Польщі

Читайте також: Лоукости в Польщі

Vsetutpl з’ясував, які рейси до Польщі пропонують нам лоукостери у 2019, якою буде їхня вартість і розклад польотів та порівняв, коли, куди і якою авіакомпанією летіти в сусідню країну вигідніше.

Рейси Wizz Air з України в Польщу та зворотно у 2019 році

Угорський лоукостер Wizz Air в Україні працює ще з 2008 року. Станом на початок 2019 з українських аеропортів виконуються наступні рейси авіакомпанії до Польщі:

Рейси Wizz Air з України в Польщу

Рейси Wizz Air з Києва до Польщі 2019

З української столиці лоукост-компанія Wizz Air літає аж до п’яти польських міст - Варшави, Катовіце, Гданська, Вроцлава та Познані і зворотно. Усі вильоти здійснюються з Міжнародного аеропорту Жуляни. 

Рейси Wizz Air Київ-Варшава

З київського аеропорту Жуляни до столиці Польщі (варшавський аеропорт ім. Фредерика Шопена) літаки Wizz Air літають щоденно. Ціни квитків при цьому стартують від 21 євро.

Рейси Wizz Air Київ-Варшава

Літаки Wizz Air з Києва у Познань

У популярне серед туристів польське місто Познань з Києва (Жуляни) перевізник літає двічі на тиждень - по середах та неділях. Вартість квитка - від 28 євро

Літаки Wizz Air з Києва у Познань

Wizz Air з Києва в Катовіце

Зі столиці України в Катовіце та зворотно угорський лоукостер літає двічі на тиждень - щопонеділка і щоп’ятниці. Виліт здійснюється з аеропорту Жуляни. Квиток коштує від 21 євро.

Wizz Air з Києва в Катовіце

Рейси Wizz Air Київ-Вроцлав

Тричі на тиждень - в понеділок, середу та п’ятницю літає Wizz Air у Вроцлав зі столичного аеропорту Жулян. Вартість подорожі становить від 23 євро.

Рейси Wizz Air Київ-Вроцлав

Рейси Київ-Гданськ лоукостером Wizz Air

Польоти за маршрутом Київ (Жуляни) - Гданськ від авіакомпанії Wizz Air здійснюють два рази в тиждень - по вівторках та суботах. Вартість квитка від 19 євро.

Рейси Київ-Гданськ лоукостером Wizz Air

Рейси Wizz Air зі Львова до Польщі 2019

Із львівського аеропорту ім. Данила Галицького угорський лоукостер Wizz Air забезпечує прямі сполучення до трьох міст Польщі (і зворотно) - Вроцлава, Гданська та Катовіце.

Рейси Wizz Air Львів - Вроцлав

До Вроцлава зі Львова і зворотно літаки Wizz Air здійснюють рейси тричі на тиждень (середа, п’ятниця, неділя). Ціна квитка - від 20 євро. Розклад рейсів наступний:

Рейси Wizz Air Львів - Вроцлав

Wizz Air зі Львова в Катовіце

Аж тричі на тиждень - у вівторок, четвер та суботу літаки Wizz Air летять зі Львова в Катовіце і зворотно. Вартість квитка на цей рейс - від 9 євро.

Wizz Air зі Львова в Катовіце

Рейси Wizz Air зі Львова до Гданська

Зі Львова у приморське місто Гданськ та зворотно Wizz Air літає два рази в тиждень - у понеділок та п’ятницю. Ціна за переліт становить від 38 євро.

Рейси Wizz Air зі Львова до Гданська

Рейси Wizz Air з Харкова до Польщі 2019 

З Міжнародного аеропорту Харків угорська лоукост компанія почала здійснювати рейси нещодавно - і одразу у трьох напрямках - до Вроцлава, Катовіце та Гданська.

Рейси Wizz Air Харків - Катовіце

З Харкова до Катовіце Wizz Air літає двічі на тиждень: в понеділок і п'ятницю. Вартість квитків стартує від 19 євро.

Рейси Wizz Air Харків - Катовіце

Графік польотів Wizz Air Харків - Вроцлав

Також двічі на тиждень з Харкова можна полетіти у Вроцлав. Рейси за цим напрямком здійснюються щосереди та щонеділі. Вартість квитка становить від 26 євро

Графік польотів Wizz Air Харків - Вроцлав

Літаки Wizz Air з Харкова до Гданська

З Харкова до Гданська та зворотна можна літати два рази в тиждень - в середу та неділю. Вартість квитків стартує від 19 євро

Літаки Wizz Air з Харкова до Гданська

Крім того, в 2019 році компанія планує відкрити ще два нових рейси в Україну - цього разу із Кракова одразу до двох українських міст:

  • до Києва (Міжнародний аеропорт Київ-Жуляни)
  • до Харкова (Міжнародний аеропорт “Харків”).

Детальніше про це читайте у статті: Wizz Air запускає 12 нових рейсів із Кракова, в тому числі в Україну

В напрямку Краків-Київ та зворотно Wizz Air почне літати з 5 квітня 2019 року. Польоти здійснюватимуться чотири рази на тиждень: в понеділок, середу, п’ятницю та неділю. З Кракова до Харкова та зворотно угорський перевізник почне літати з 16 вересня 2019 року. Рейси здійснюватимуться двічі на тиждень - в понеділок та п’ятницю. 

Читайте також: Аеропорти Польщі

Напрямки і розклад авіарейсів Ryanair з України в Польщу в 2019 році

Минулий рік став особливим для українців в плані розширення нашого авіаринку. Саме в 2018 році відкрилося багато нових регулярних міжнародних рейсів, а однією з найголовніших “авіановин” стала новина про вихід в Україну одного з найпопулярніших європейських лоукостів - Ryanair.

Наразі Ryanair  літає лише з двох українських міст - києва та Львова, хоча в планах авіакомпанії відкриття рейсів і з Херсона.

Найбільше вильотів Ryanair здійснює саме за напрямком Україна-Польща. З Києва (та у зворотному напрямку) є авіарейси аж до 6 польських міст – Варшави, Кракова, Гданська, Вроцлава, Бидгоща та Познані. Зі Львова і зворотно літаки летять до столиці Польщі Варшави та до Кракова.

Ryanair з України в Польщу

Рейси авіакомпанії Ryanair з Києва в Польщу у 2019 році

Усі столичні рейси авіакомпанія Ryanair здійснює з аеропорту Бориспіль. Наразі літаки цієї компанії літають з Києва до шести польських міст - Варшави, Кракова, Вроцлава, Познані, Бидгоща та Гданська.

Літаки Ryanair з Києва до Варшави

Рейси, що сполучають обидві столиці - українську та польську - відбуваються аж чотири рази на тиждень - в понеділок, середу, п’ятницю та неділю. Виліт з Києва відбувається з аеропорту Бориспіль, з Варшави - з аеропорту Модлін. Вартість перельоту становить від 14 євро.

Літаки Ryanair з Києва до Варшави

Ryanair Київ-Краків

Тричі на тиждень літає Ryanair з Києва (аеропорт Бориспіль) до Кракова - в понеділок, середу та п’ятницю. Ціна квитка становить від 26 євро.

Ryanair Київ-Краків

Рейси Ryanair Київ-Вроцлав

Авіарейси із аеропорту Бориспіль у Києві до Вроцлава та у зворотному напрямку здійснюються тричі на тиждень: у вівторок, четвер та суботу. Вартість перельоту - від 12 євро.

Рейси Ryanair Київ-Вроцлав

Рейси Ryanair Київ-Познань

Ірландський лоукостер Ryanair літає також зі столиці України до польського міста Познань. Рейси відбуваються два рази на тиждень - в вівторок та суботу. Вартість квитка від 14 євро

Рейси Ryanair Київ-Познань

Київ-Бидгощ Ryanair 

До Бидгоща з київського аеропорту Бориспіль літаки Ryanair літають два рази на тиждень - в середу та неділю. Вартість квитка - від 9 євро.

Київ-Бидгощ Ryanair

Ryanair з Києва до Гданська

З Києва до Гданська і зворотно компанія Ryanair здійснює рейси два рази в тиждень - по понеділках та п’ятницях. Квиток на рейс коштує від 22 євро.

Ryanair з Києва до Гданська

Рейси лоукостера Ryanair зі Львова до Польщі 2019

Наразі у 2019 році із Львівського аеропорту ім. Данила Галицького лоукостер Ryanair літає лише до двох міст Польщі і зворотно: до Варшави та до Кракова.

Рейси Ryanair зі Львова до Варшави

До столиці Польщі Варшави (аеропорт Модлін) зі Львова і зворотно Ryanair літає три рази на тиждень - щопонеділка, щосереди та щонеділі. Ціна авіаквитків коливається від 22 євро.

Рейси Ryanair зі Львова до Варшави

Лоукостер Ryanair Львів-Краків

Рейси за маршрутом Львів-Краків від лоукоста Ryanair здійснюються також тричі на тиждень - в вівторок, четвер та суботу. Ціна перельоту - від 12 євро.

Рейси Ryanair зі Львова до Кракова

Рейси авіакомпанії LOT з України в Польщу та з Польщі в Україну в 2019

Польські авіалінії LOT не можна вважати лоукостом, проте ціни на авіарейси цього перевізника часто приємно дивують і є доволі доступними для пересічного жителя Польщі та Європи в цілому. Це доводить той факт, що літає з LOT щорічно більше п’яти мільйонів пасажирів. Великою популярністю користуються авіарейси LOT і серед українців. 

Сьогодні популярний польський лоукостер LOT здійснює регулярні рейси до шести українських аеропортів: Київ-Жуляни, Київ-Бориспіль, Львів, Одеса, Харків та Запоріжжя. Окрім цього, польська авіакомпанія LOT розглядає можливості запуску нових рейсів із Польщі в такі українські міста як Вінниця, Рівне, Івано-Франківськ та Дніпро. 

LOT з України в Польщу

Рейси авіакомпанії LOT з Києва до Варшави у 2019 році

У 2019 польська авіакомпанія LOT, як і раніше, буде здійснювати рейси з Києва до Варшави одразу за двома напрямками:

  • Київ (аеропорт Бориспіль) - Варшава (аеропорт ім. Фредерика Шопена)
  • Київ (аеропорт Жуляни) - Варшава (аеропорт ім. Фредерика Шопена)

З аеропорту Бориспіль до столиці Польщі та назад LOT літає щоденно. Вартість квитків стартує від 37 євро в одну сторону.

Рейси авіакомпанії LOT з Києва до Варшави

З аеропорту Жуляни рейси здійснюються щодня, окрім неділі. У зворотному напряму (з Варшави до Києва) рейси відбуваються щодня, окрім суботи. Вартість квитків - від 108 євро.

Рейси авіакомпанії LOT з Києва до Варшави

Рейси LOT зі Львова до Польщі 2019

Зі Львова LOT літає одразу у декілька польських міст та зворотно - зокрема, у Варшаву, Познань, Ольштин та Бидгощ.

LOT зі Львова до Варшави 

До столиці Польщі Варшави (аеропорт Ф. Шопена) і зворотно літаки авіакомпанії LOT літають щодня. Вартість квитків становить від 102 євро.

LOT зі Львова до Варшави

Рейси LOT Львів-Бидгощ

Прямий рейс зі Львова до Бидгощ, який відкрився ще в 2017 році, у 2019 буде здійснюватися лише у літній сезон - з квітня до вересня. Причиною такого рішення в авіакомпанії став низький попит на квитки, який збільшується тільки на час сезонних робіт, коли українці летять у Бидгощ на роботу. Вартість квитка на цей рейс становить від 30 євро.

Літаки LOT зі Львова до Ольштина

З березня 2018 року здійснюються регулярні польоти за напрямком Львів-Ольштин. Авіарейси відбуваються двічі на тиждень - у вівторок та суботу. Вартість квитка в обидві сторони Львів - Ольштин-Сжимани - Львів становить від 54 євро.

Літаки LOT зі Львова до Ольштина

LOT зі Львова до Познані

Двічі на тиждень - в понеділок та п’ятницю - авіакомпанія LOT забезпечує рейси за напрямком Львів-Познань та зворотно. Вартість перельоту становить від 45 євро.

LOT зі Львова до Познані

Літаки LOT з Харкова до Варшави 2019

Наразі прямі рейси до Варшави з Харкова забезпечує лише авіакомпанія LOT. Тим не менш, рейси ці здійснюються щодня, а ціна квитків - від 120 євро.

Літаки LOT з Харкова до Варшави 2019

Рейси LOT із Запоріжжя до Варшави 2019

З 2018 року LOT літає і до Запоріжжя. Новий рейс Варшава-Запоріжжя стартував 2 липня минулого року. Рейс за цим напрямком виконуються чотири рази на тиждень - в понеділок, середу, п’ятницю та неділю. Ціна на квиток від 104 євро.

Рейси LOT із Запоріжжя до Варшави 2019

Як зекономити на подорожі в Польщу лоукостером

Бронюйте квитки заздалегідь безпосередньо на сайті лоукост-перевізника

Краще за все купувати квитки безпосередньо на сайті лоукост-перевізника. У всіх інших місцях будуть націнки. 

Купуйте квитки заздалегідь - за півроку і більше, а краще - взагалі на початку продажів. Зазвичай, коли лоукост запускає новий рейс, то ставить дуже низькі ціни на час старту продажу, не прогавте їх. Слідкуйте за новинами лоукостерів на їхніх офіційних сторінках у соцмережах та веб-сайтах. 

Рік у авіакомпаній ділиться на дві частини: 

  1. квітень-жовтень
  2. листопад-березень 

Продажі стартують за півроку на весь наступний період, а це означає, що найкращий час для покупки квитків на літо - попередня пізня осінь-зима. Точно так само наприкінці весни вже можна починати перевіряти, чи не з'явилися в продажу квитки для приємної і недорогої подорожі в Польщу на Новий рік та Різдво.

Лоукости в Польщі

Слідкуйте за новинами

Практично всі лоукост-компанії мають свої сторінки у популярних соцмережах, таких як Facebook, Twitter та Instagram, де завжди публікують новини про знижки та акції на авіаквитки, відкриття нових рейсів та старт продажів авіаквитків на певні напрямки. Крім того, є безліч інших сайтів, які постійно моніторять ситуацію на авіаринку та повідомляють про акції та знижки.

Офіційні сайти авіаперевізників, що літають з України в Польщу

На офіційних сайтах авіакомпаній ви зможете ознайомитися з актуальною інформацією про акції та знижки на квитки певних напрямків, про запуск нових рейсів, а також ознайомитися з уже існуючими маршрутами. Окрім того, безпосередньо на цих сайтах ви можете забронювати авіаквитки, причому без переплат.

Офіційний сайт Wizz Air

Офіційний сайт Ryanair

Офіційний сайт LOT

Вдалої Вам подорожі!

Читайте також:

Як дешево доїхати в Польщу

Аеропорти Польщі

Лоукости в Польщі

Як дешево подорожувати з Польщі в європейські країни: ідеї бюджетних мандрівок

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах