З Польщі в Україну буде ще більше авіарейсів

11 Січня 2017
лоукости польщі, польські авіалінії lot

Польські авіалінії LOT заявили про  збільшення кількості авіарейсів на трасі Варшава-Одеса аж до 11 разів на тиждень. Про це повідомила прес-секретар Одеського аеропорту Марія Попович, пише УНІАН.

На сьогодні затверджено додатковий недільний рейс, який вже з 26 березня стартуватиме з Варшави о 14.35, з Одеси о 18 годині за місцевим часом. Наступним кроком буде впровадження додаткових польотів по понеділках, середах та четвергах. Доступними вони стануть вже з 19 липня. Відтоді у понеділок та середу польоти LOT з Варшави відбуватимуться об 11.25, з Одеси – о 14.50. По четверхах графік буде трохи інший. Авіарейс Варшава-Одеса призначили на 14.35, Одеса-Варшава – на 18.00. Усі польоти на даному напрямку обслуговуватимуться літаками Embraer 170.

Згідно цьогорічного зимового розкладу, LOT забезпечує авіасполучення Варшави та Одеси 7 разів на тиждень.

До слова, найвідоміший польський авіаперевізник LOT щорічно обслуговує близько 5 мільйонів пасажирів, транспортуючи їх до 80 найпопулярніших міст світу. Найпопулярніші напрямки – Україна, Білорусія, Грузія, Вірменія, Китай, Японія, Канада. 

В свою чергу, Одеський аеропорт – один з найбільших в Україні. Він забезпечує прекрасне сполучення Одеси з більшістю міст України, а також Західної Європи, Азії та Африки.  

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах