Зі Львова до Німеччини та Італії з WizzAir

27 Січня 2017
wizz air зі львова, дешеві авіаквитки в європу

Сьогодні, 27 січня 2017 року, у Львові відбулася зустріч, організована дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів», в рамках якої учасники аналізували, яких авіасполучень бракує Львову сьогодні, а також обговорювали подальшу стратегію розвитку Львівського аеропорту.  Чи не основною темою дискусій були прямі рейси лоукостерів зі Львова до країн Європи. 

Нагадуємо, що нещодавно угорський бюджетний авіаперевізник WizzAir знову розпочав співпрацю із Львівським аеропортом. Її результатом стало оголошення польотів WizzAir зі Львова до польського Вроцлава. Перший авіарейс за маршрутом Львів-Вроцлав повинен відбутись вже 13 квітня 2017 року. Новина потішила Західну Україну, проте зупинятись на цьому не хочеться - Львову потрібно більше бюджетних авіарейсів.

Очільниця аеропорту у Львові, Тетяна Романенко, заявила, що в разі успішної співпраці по маршруту Львів-Вроцлав, лоукостер WizzAir планує відкриття авіарейсів зі Львова до інших країн Європи, зокрема відомо про наміри відкрити сполучення між Львовом та Німеччиною. Також бюджетно зі Львова полетіти можна буде в Італію. В разі позитивного рішення, офіційну інформацію про призначення нових авіарейсів зі Львова компанія WizzAir надасть в березні-квітні 2017 року.

Також Тетяна Романенко надала список напрямків, куди можна полетіти лоукостерами з Вроцлава. Отож, лоукостером Ryanair з Вроцлава ви можете дістатись до більшості популярних європейських міст: Лондон, Глазго, Париж, Венеція, Болонья, Рим, Ліверпуль, Мілан та ін. Мандруючи з WizzAir, з Вроцлава можна потрапити у Осло, Бірмінгем, Лондон, Стокгольм та ін.

Доступні авіаподорожі зі Львова відкривають нові перспективи для українських мандрівників. Зважаючи на зацікавленість туристів та попит на квитки WizzAir до Вроцлава, щиро сподіваємося на відкриття нових прямих бюджетних авіасполучень WizzAir зі Львова в Європу. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах