Агротуризм в Польщі. Дешевий відпочинок

02 Лютого 2016

Польща - дуже розвинена країна в плані агротуризму. Вона є одним із лідерів Центрально-Східної Європи у цій сфері. Агротуристичні садиби можуть запропонувати великий спектр розваг для відпочинку всією сім'єю. Польський агротуризм зараз дуже розвинений, і безліч різних господарств конкурують між собою. Тому для будь-якого власника сільського господарства дуже важливо запропонувати відпочивальникам найкращі та найдешевші умови проживання.

Агротуристичні господарства розташовані практично по всій Польщі - біля Варшави та інших великих міст, біля підніжжя Татр, на Балтійському морі, у сільських місцевостях. Найбільш активно агротуризм почав розвиватися в дев'яностих роках минулого століття. Статистика показує, що кожен третій поляк - фермер за професією, і це доводить важливість сільського господарства для Польщі.

У чому полягає сільський зелений відпочинок в Польщі? Переваги агротуризму

У чому полягає відпочинок у сільській місцевості Польщі? Переваги агротуризму Агротуризм в Польщі

По-перше - проживання. В агротуристичних господарствах,  доволі дешеве проживання в Польщі. Різні господарства можуть запропонувати туристам як зручну традиційну кімнату в сільському будинку, так і красивий номер в міні-готелі, що знаходиться на території ферми. Також слід зазначити, що є два основні види ферм. Спеціалізація першого виду - виключно агротуризм, а ферми другого виду використовують його як джерело додаткових доходів. Виходить, в першому випадку мандрівник отримає не тільки проживання в дешевому готелі - йому також проведуть пізнавальні тури, ознайомлять з польською культурою, нагодують традиційною польською кухнею. У другому випадку все набагато скромніше - кухня без особливих вишукувань, мандрівникові доведеться самостійно організовувати собі екскурсії, зате потішать дешеві ціни на проживання.

Фото www.noclegiswietokrzyskie.com

У польських агрогосподарствах, незважаючи на різні стереотипи, дійсно можна цікаво і з користю провести час. Умови тут не гірші, ніж в готелях, але проживання в агротуристичному недорогому номері обходиться від 20 злотих за особу, а номер в недорогому готелі від 80 злотих.

Людина може взяти участь у вирощуванні агрокультур, подивитися на роботу фермерів з тваринами. Можна побувати на сільськогосподарських виставках, поласувати місцевими стравами. Крім того, в сільській місцевості відмінні умови для занять як літніми, так і зимовими видами спорту.

Зелений відпочинок в Польщі для дітей: основні переваги

 Відпочинок в Польщі для дітей: перевагиПоїздка в агротуристичне господарство Польщі з дитиною буде прекрасним вибором. Для дітей є спеціально обладнані дитячі майданчики, де вони можуть пограти.

Їм дуже корисно перебувати на свіжому повітрі в гармонії з природою. Дитина може покататися на кониках, зібрати ягоди, відкрити для себе нові види тварин і птахів - загалом, занять предостатньо.

Куди поїхати любителям агротуризму в Польщі?

Найбільше агротуристичних резиденцій знаходиться в таких місцевостях, як Мазури, Померанія, Любуське поозер’я, Велькольське воєводство. Також дуже багато котеджів і ферм є в горах - Бескидах, Татрах, Судетах. Там можна помилуватися захоплюючими гірськими пейзажами. Так що можна спокійно відправлятись в агро відпустку в Польщу.

Поблизу Люблiна розташоване село Войтехув, яке носить статус ковальського села. Туди щороку з'їжджається безліч ковалів з усієї Європи на фестиваль. Також село відоме своїм музеєм ковальського ремесла, куди може потрапити будь-хто.

У східній частині Польщі є село Біловежа, де знаходиться філія академії наук. Її члени присвячують себе вивченню біловезької фауни і флори. Місцеві жителі приймають туристів у себе вдома, також можна відправитися на цікаву екскурсію по Біловезькій пущі, або в місцевий музей.

фото 1: www.gosciniecgaladus.pl
comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах