Популярний польський туроператор страхуватиме туристів від дощу

20 Травня 2023
відпочинок в польщі ціни 2023

Найбільший польський туроператор Itaka пропонуватиме своїм клієнтам страхування від дощу. Воно гарантуватиме грошову компенсацію за кожен дощовий день відпочинку, пише видання businessinsider.com.pl.

В компанії повідомляють, що страхова програма створена у співпраці з фірмою Climatica Insurance Solutions і доступна для клієнтів Itaka, які їдуть на відпочинок до Болгарії, Єгипту, Греції, Італії, Португалії, Туреччини чи Іспанії.

«За кожен дощовий день, визначений за критеріями мінімальної кількості опадів за день або годину, клієнти отримують компенсацію в розмірі 250 злотих. Ці критерії вимірюються на основі метеорологічних даних, наданих службою Accuweather,» – повідомили представники турфірми.

Відомо, що вартість такого страхового поліса на восьмиденну подорож становить 69 злотих.

Itaka також гарантує, що отримати відшкодування за дощову відпустку можна буде автоматично. 

«При дотриманні умов для отримання компенсації страховик зв'яжеться з клієнтом для визначення найбільш зручної форми виплати. Виплата відбувається негайно, так, щоб клієнт отримав гроші протягом 1-2 робочих днів», - наголошують представники компанії.

«Це наш наступний крок до надання нашим клієнтам максимального задоволення від подорожей. Ми пропонуємо інноваційні технологічні рішення, такі як додаток ITAKA, продукт ITAKA SMART, тому страхування, яке ми пропонуємо як перший туроператор у Польщі, підтверджує, що ми зацікавлені в рішеннях, які встановлюють нові напрямки, виходячи за рамки існуючих схем», - коментує Пьотр Геніч, віце-президент Itaka Holdings.

⇒ Читайте також:

Краків обмежує продаж алкоголю вночі

FlixBus запускає прямі автобуси з Києва до аеропортів у Варшаві

З червня почне курсувати поїзд Варшава – Люблін – Рава-Руська

Головне фото: Ryoji Iwata on Unsplash

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах