Акція Вихідні за півціни в Польщі - музеї, театри, готелі та ресторани за зниженими цінами

04 Березня 2019
Вихідні за півціни в Польщі

Якщо ви саме збиралися найближчими вихідними вирушити у міні-подорож чи просто відпочити, набравшись нових вражень та емоцій, тоді не прогавте унікальну нагоду зробити це вдвічі дешевше!

Польща всіляко намагається розвивати туризм, залучаючи для цього все нові і нові цікаві ходи: акції “безкоштовний листопад”, “ніч музеїв” чи “вихідні за півціни” вже декілька років виправдовують себе, приносячи Польщі щоразу більший потік туристів.

Так, цьогоріч впродовж 15-17 березня (з п’ятниці по неділю), в Польщі вже вшосте відбудеться акція “Вихідні за півціни”.

"Вихідні за півціни" в Польщі 2019

Вперше подібну акцію поляки провели у 2016 році - тоді нею скористалось 60 тисяч осіб, а от минулого, 2018 року, організована акція залучила вже понад 165 тисяч туристів.

Вже традиційно акцію “Вихідні за півціни” в Польщі проводять двічі на рік - в березні та жовтні. Як повідомляють самі організатори:

“Ми намагаємося розширити туристичний сезон у Польщі, так, щоб туристичний рух відбувався не лише в літні місяці, липень і серпень та, звичайно, зимові канікули. Але, щоб поляки подорожували також весною і восени, адже Польща тоді також приваблива і заодно це приносить користь туристичній галузі, де у цей період менший попит.”

"Вихідні за півціни" в Польщі 2019

Суть акції полягає в тому, що протягом усіх вихідних усі заклади, які долучаються до акції, пропонують відвідувачам та туристам свої послуги за півціни. Зокрема, це готелі, кафе та ресторани, музеї, театри, екскурсії тощо.

Організатори повідомляю, що цієї весни в акції братимуть участь 894 заклади по всій Польщі. Найбільше пропозицій стосується проживання (37%), екскурсій (19%) та гастрономії (13%).

Подивитися, які саме заклади та в яких куточках Польщі беруть цьогоріч участь в акції “Вихідні за півціни” можна на інтерактивній карті Weekend za pół ceny.

Читайте також:

Календар туриста: які міста в Польщі відвідати і коли

Відпочити та оздоровитися: топ-10 термальних басейнів у Польщі

У Варшаві запрацює унікальний парк розваг, аналогів якому в світі майже немає

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах