Як працюватимуть супермаркети в Польщі під час довгого вікенду на Божого Тіла-2023

06 Червня 2023
графік роботи супермаркетів у польщі на свято божого тіла 2023

У четвер, 8 червня, віряни у Польщі відзначають свято Божого Тіла. Цей день є офіційним вихідним, тому більшість магазинів, супермаркетів та торгових центрів по всій країні будуть зачиненими. Окрім цього, для багатьох поляків це свято стане нагодою провести чотириденні вихідні за рахунок лише одного дня відпустки. Як підготуватися до свята та запастися необхідними продуктами до закриття магазинів підказують журналісти видання businessinsider.com.pl.

8 та 11 червня більшість продуктових супермаркетів та крамниць у Польщі будуть зачинені. В ці дні, як і в інші неторгові вихідні, робити покупки можна буде у деяких магазинах мережі Żabka, де за прилавком працюватиме власник. Однак покупцям спершу слід перевірити робочий графік конкретного магазину, адже він може бути різним залежно від вибраного місця. Як повідомляють польські ЗМІ, на схожих умовах також можуть відкритися окремі торгові точки Carrefour Express. 

Окрім цього, придбати деякі базові продукти можна буде на автозаправних станціях чи у місцевих крамничках, власники яких вирішать особисто працювати за прилавком.

Перед офіційними вихідними також можна зробити запаси в магазинах мережі Biedronka. За даними сервісу Virtual Media, впродовж декількох днів напередодні Божого Тіла понад 3 тис. магазинів цієї мережі продовжать графік роботи до 23:30. Крім того, щодня після 20:00 клієнти Бедронки можуть розраховувати на спеціальні акції під гаслом “Червневі Знижко-години” (Czerwcowe Rabato-godziny). Акційні пропозиції поширюватимуться на найпопулярніші товари.

Варто зазначити, що 9 та 10 червня, тобто у п'ятницю та суботу, всі магазини в Польщі працюватимуть у звичному режимі. Те саме стосується торгових центрів, супермаркетів та пунктів обслуговування.

⇒ Читайте також:

Як змінилися ціни на базові продукти в Польщі за сім років

У Польщі обмежили продаж одноразових пластикових виробів. Перелік

В польських супермаркетах Lidl паперові цінники замінять на електронні

Головне фото: expatrio.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах