У Польщі каси самообслуговування встановлюють в магазинах з одягом

20 Червня 2023
каси самообслуговування в магазинах з одягом в польщі

Польських покупців вже давно не здивувати касами самообслуговування у популярних дискаунтерах і супермаркетах. Проте зараз такі прилади почали інсталювати у магазинах з одягом. Декілька з них цими днями встановили у популярних мережевих магазинах у Варшаві, пише видання businessinsider.com.pl з посиланням на сервіс Wiadomosci Handlowe.

Як відомо, касові апарати такого типу з’явилися в крамницях Zara та Pull&Bear у варшавському торговому центрі Westfield Mokotów. Встановлення кас самообслуговування було частиною ґрунтовної реконструкції обох магазинів.

магазини одягу зара в польщі

Як повідомляють польські ЗМІ, у крамниці Zara загалом встановили дев’ять таких пристроїв: шість у жіночому відділі та три у чоловічому. Цікаво, що у цих крамницях каси самообслуговування працюють за дещо іншим принципом, ніж звикли покупці. Так,  клієнту не потрібно сканувати кожен окремий штрих-код на товарі – достатньо покласти речі у відповідний контейнер, і пристрій сам розпізнає їх.

Оплатити покупки поки що можна лише платіжними та подарунковими картками. Послуга BLIK наразі недоступна. Покупці також можуть скористатися традиційними касами, які все ще працюють у магазинах Zara та Pull&Bear у Westfield Mokotów.

каси самообслуговування в польських магазинах

Останніми роками каси самообслуговування захопили магазини із продуктами харчування та товарами першої необхідності. Як нещодавно писав Business Insider, вони вже встановлені буквально у кожній крамниці Żabka в Польщі. Це рішення також доступне в багатьох торгових точках Biedronka або Lidl.

⇒ Читайте також:

Закупи в супермаркетах Lidl у Польщі та Німеччині: де дешевше?

Як змінилися ціни на базові продукти в Польщі за сім років

У Польщі обмежили продаж одноразових пластикових виробів. Перелік

Фото: propertynews.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах