Бедронок в Польщі стане ще більше

23 Лютого 2017
закупи в польщі, бедронка в польщі

Найпопулярніша серед українців мережа супермаркетів Бедронка стрімко розвивається – у 2017 році планується відкриття ще 100 магазинів по цілій Польщі. Група Jeronimo Martins, яка є власником мережі, готова інвестувати в даний проект 700 мільйонів євро. Значна частину коштів, як кажуть представники компанії, піде на розвиток логістики та побудову дистриб'юторських центрів.

У 2016 році на розвиток Бедронки в Польщі витратили 233 мільйони євро. За цей рік відкрили 82 і відновили 221 супермаркет мережі, при цьому закрились тільки 28 Бедронок. На кінець 2016 року налічувалось 2722 супермаркети Бедронка, розташовані у мегаполісах, маленьких містечках та селах по цілій Польщі. Зростаючі інвестиції в мережу зумовлені її перспективністю та здатністю приносити немалий дохід. Щодо прибутковості Бедронки, то її найкраще продемонструють цифри – за минулий 2016 рік продажі Бедронки зросли до 9,781 млрд євро (на 10,8 відсотка в місцевій валюті і на 6,3 відсотка в євро). Продажі ж всієї групи Jeronimo Martins зросли на 6,5 відсотка до 14,6 млрд євро.

Бедронка – супермаркет, який робить ставку на широкий асортимент, продукцію польських виробників та демократичні ціни - за це його особливо полюбили українці. Зважаючи на те, що саме вони і  є основними клієнтами супермаркетів Бедронки в прикордонній зоні, магазини мережі, що там розташовані, орієнтовані, здебільшого, тільки на українців, вони повертають Такс-фрі, а багато навіть працює цілодобово, аби наші громадяни мали можливість зробити закупи, не зважаючи від часу перетину українсько-польського кордону. Перелік Бедронок в прикордонній зоні та графік їх роботи ви можете дізнатись ТУТ

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах