Переглядаючи наш сайт, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів. Ми застосовуємо їх, щоб покращити якість сторінок, вони допомагають нам оцінити ваші потреби (допомагають в зборі статистики), а також допомагають нашим партнерам розміщувати правильний контент для вас з використанням нашого сервісу. Щоб дізнатися більше про Cookies, будь ласка, натисніть
тут.
Черги на кордоні станом на 8-00 ранку 7 лютого 2017 року
07 Лютого 2017
Черга на кордоні на веб камерах онлайн
Зранку 7 лютого оцінити ситуацію з чергами до Польщі можна було не всюди. Веб камери онлайн на митних переходах Грушів-Будомєж та Краківець-Корчова обледеніли і зображення дороги було неможливо розгледіти. На інших пунктах пропуску веб камери онлайн показували черги до Польщі станом на 8-00 ранку цього дня.
Грушів-Будомєж
Краківець-Корчова
Шегині-Медика
Смільниця-Кросцєнко
Рава-Руська-Гребенів
Устилуг-Зосін
Ягодин-Дорогуск
Черга на кордоні з Польщі до України
Веб камери онлайн цього ранку показували відсутність черг на кордоні Корчова-Краківець. Перед митним пропуском Медика-Шегині також не було черг ні на зеленому пасі ні на смузі для оформлення Такс-Фрі
Через запровадження воєнного стану, а також тимчасовий дозвіл на нульове розмитнення імпортних автівок, режим роботи пунктів пропуску на кордоні України з Польщею зазнав певних змін.
Від сьогодні, 19 червня, через пункту пропуску Краковець-Корчова тимчасово не пропускатимуть пасажирські автобуси на виїзд з території України. Для цього водіїв просять обирати інші дійсні КПП на кордоні з Польщею.
Впродовж наступних тижнів Україна та Польща спільно працюватимуть над тим, аби збільшити пропускну спроможність КПП Краковець-Корчова щонайменше на 50%.
До 2024 року на кордоні України та Польщі планують відкрити новий пункт пропуску Нижанковичі – Мальховіце. За планом, українські та польські службовці проводитимуть спільну перевірку подорожніх, як це відбувається зараз на пункті пропуску Грушів – Будомєж
Кабінет Міністрів визначив три контрольно-пропускні пункти, через які громадяни України можуть перевозити транспортні засоби з-за кордону. Це зробили для того, аби розвантажити інші КПП, де утворились великі автомобільні черги.
Державна прикордонна служба України з посиланням на своїх польських колег попереджає громадян про великі автомобільні черги на під’їзді до кількох КПП зі сторони Польщі.
Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки
Коментарі