єЧерга змінює правила роботи через недобросовісне використання системи

05 Червня 2023
як записатися в чергу на перетин кордону 2023

Укртрансбезпека спільно з Державною митною службою змінюють правила використання сервісу єЧерга. Відтепер через внесення неправдивих даних запис у черзі на перетин кордону буде скасовано. Зміни почали діяти від сьогодні, 5 червня. Про це з посиланням на Державну службу України з безпеки на транспорті повідомляє видання zaxid.net

Як сказано у повідомленні, зміни до системи стали необхідними через недобросовісне використання сервісу. Так, користувачі вносять недостовірні дані, аби стати в електронну чергу раніше, ніж дозволяють правила сервісу. Як показав моніторинг записів користувачів, вони часто записують свій автомобіль без вантажу, проте кордон перетинають завантажені. 

Як наголосили в Укртрансбезпеці, цю поширену проблему вирішили простим способом: відтепер система буде скасовувати запис в єЧерзі, якщо його було зроблено на автомобіль без вантажу, а на кордон він приїхав завантаженим. У відомстві пояснили, що єЧерга порівнюватиме перелік порожніх вантажівок з базою митних декларацій. Якщо котрась із вантажівок була зареєстрована як порожня, а насправді виявилась завантаженою, то система виокремить її спеціальною позначкою і згодом усуне з електронної черги. 

Відтак, Укртрансбезпека радить скасувати чергу і записатись в неї з коректними даними про вантаж тим, хто зареєстрував порожню автівку, але планує перетинати кордон з вантажем. Зміни до системи вже запрацювали і будуть діяти постійно. 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів погодив запуск електронного запису в чергу на 16-ти пунктах пропуску через західний кордон України.

⇒ Читайте також:

Польська залізниця отримала дозвіл на курсування поїздів Варшава – Рава-Руська. Коли запуск маршруту

Безкоштовні автомагістралі та заборона обгону для вантажівок: польський Сейм прийняв рішення

З Києва до Праги через Перемишль: чеська залізниця пропонує єдиний квиток та гарантовану пересадку

Головне фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах