Черги на кордоні з Польщею станом на 17.00 вечора 13 квітня 2017 року

13 Квітня 2017
черги на кордоні, камери на кордоні з Польщею

Черга на кордоні на веб-камерах онлайн 

Станом на вечір четверга, 13 квітня, веб-камери на кордоні з Польщею зафіксували повну відсутність автомобільний черг на всіх пунктах пропуску. Вільними для проїзду є навіть такі зазвичай завантажені КПП як Краковець-Корчова, Шегині-Медика, Устилуг-Зосін та Ягодин-Дорогуськ.

Ця тенденція спостерігається вже декілька днів і пов'язана з наближенням Великодніх свят. Частина водіїв відмовляється від поїздки в Польщу зараз також через те, що із польської сторони кордону на мандрівників чекає протилежна ситуація - автомобільні черги на в'їзді в Україну є дуже довгими. Детальніше про це - далі у нашому огляді черг на кордоні з Польщею.

Грушів-Будомєж 

черга на кордоні

Краковець-Корчова

черги на кордоні

Шегині-Медика

шегині онлайн

Смільниця-Кросьценко

кордон онлайн

Рава-Руська-Гребенне

кордон онлайн

Устилуг-Зосін

камери на кордоні

Устилуг-Зосін (онлайн-камера сервісна зона)

Перед пунктом пропуску Устилуг-Зосін встановили додаткову веб-камеру, яка показує ситуацію з чергою на кордоні перед населеним пунктом Устилуг в сервісній зоні, де формується основна черга до Польщі. Онлайн-трансляцію цієї камери можна переглядати на нашій сторінці КАМЕРИ НА КОРДОНІ

камери на кордоні

Ягодин-Дорогуськ

веб камери кордон

Черга на кордоні з Польщі до України

Проаналізувавши зображення, що показують веб-камери з польської сторони кордону, можемо впевнено заявити, що черги тут є рекордно великими. Навіть якщо ви оберете митний перехід Корчова-Краковець, що зазвичай є менш завантаженим ніж КПП Медика-Шегині, проходження паспортного та митного контролю займе у вас мінімум декілька годин. 

Корчова-Краковець

граница онлайн

Медика-Шегині

камери на кордоні

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах