Де в Польщі можна пограти в гольф?

24 Січня 2016

Гольф – достатньо рідкісне захоплення, проте є люди, для яких цей спорт є улюбленим хоббі. А є люди, які мріють навчитися добре грати або просто спробувати себе у новій галузі, адже за кордоном гольф – дуже популярний вид спорту, з нього проводяться безліч змагань. Польща – прекрасне місце для того, щоб розпочати грати в гольф або вдосконалювати свої вже набуті вміння у цій сфері. Спеціально для прихильників цієї гри в Польщі є дванадцять прекрасних полів із вісімнадцятьма лунками і ще дев’ятнадцять – із девятьма. До того ж, розташовані вони абсолютно в різних областях, зазвичай біля популярних курортних міст та відомих готелів.

Наводимо перелік декількох найкращих полів Польщі для гольфу та можливостей, які чекають туриста на них.

Golf & Country Club

mazury golf & country club naterki, гольф, відпочинок в Польщі, розваги в Польщі

фото:www.apartamenty.mazurygolf.pl

Це поле знаходиться на півночі Польщі, у місцевості Натерки, біля розкішного готелю класу «люкс». Його спроектували британські професіонали із найстарішої компанії з проектування гольфових полів у світі. Воно має вісімнадцять лунок і справді вважається першокласним. Поле виділяється своїми глибокими бункрами – пісочними пастками, хвилястими грінами – ділянками навколо лунки із найкоротшою травою, і високими рафами – спеціальними ділянками довгої трави, звідки мяч вибити важко.

Postołowo Golf Club

Postołowo Golf Club, гольф, відпочинок в Польщі, розваги в Польщі

фото: www.gdziebylec.pl

Дане поле знаходиться у прекрасному місці Постолово, розташованому у Кашубському Поозер’ї, недалеко від Гданська. Тут є спеціальне поле для навчання гравців-початківців та тренери, які передаватимуть їм основи гри. Вам дадуть усе необхідне оснащення і підготують до комфортної, цікавої гри у гольф. Є можливість гри у групах і навіть проведення міні-турніру з гольфу.

Binowo Golf Club, гольф, відпочинок в Польщі, розваги в Польщі

фото: www.binowopark.pl

Професійне поле класу «люкс» довжиною шість з половиною кілометрів, із вибором – вісімнадцять або дев’ять лунок. Розташоване воно на гірській території і має досить багато природніх перешкод, що є плюсом для гравців у гольф. Рівні можуть відрізнятися до сорока кілометрів. Знаходиться це поле на північному заході Польщі, у невеликому містечку Біново, що біля Щеціна.

First Warsaw Golf & Country Club, гольф, відпочинок в Польщі, розваги в Польщі

фото: fwgcc.pl

Варшава також пропонує туристам гарну можливість пограти в гольф. Поле знаходиться в двадцяти п’яти кілометрах від столиці. На ньому можна як грати, так і навчатися – є цілих двадцять навчальних місць. Поле дуже гарно оформлене, на ньому є деякі натуральні перешкоди для цікавої та захоплюючої гри. Також можна вступити в Клуб любителів гольфу і отримати певні пільги.

Valley Golf & Country Club Kraków, гольф, відпочинок в Польщі, розваги в Польщі

фото: pl.tripadvisor.com

Це поле знаходиться недалеко від Кракова і відповідає усім європейським стандартам якості. Більш того, воно вважається одним із найсучасніших в цілій Європі. Місцеві тренери приймають усіх бажаючих, незалежно від віку і вміння грати. Територія тут різноманітна, фервейси – найбільші ділянки грального поля – широкі, довгі і хвилясті. Пісочні бункри глибокі і придатні для гри.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах