Кілометрові черги на кордоні між Польщею та Німеччиною

19 Червня 2017
черги на кордоні

Всім добре відомо, що ситуація на українсько-польському кордоні завжди була непростою, а з введенням для України безвізового режиму з ЄС стала ще більш напруженою. Тривалість очікування в чергах на кордоні стрімко зростає разом із кількістю бажаючих його перетнути. При чому черги можна спостерігати як до Польщі, так і в зворотному напрямку, відповідно, жителі Польщі і України можуть чекати на перетин від 3-5 і аж до 12-15 годин!

Проте на даний час поляки зіткнулись із ще однією проблемою: критична ситуація з чергами склалася також на кордоні з Німеччиною. Польсько-німецький кордон перевантажений. Перед пропускним пунктом Зґожелець (траса А4)  із автомобілів утворився гігантський затор довжиною у 15 кілометрів.  На іншому ПП, Сьвєцко, справи не кращі – перед ним сформувалась черга у 4 кілометри. Автомобілі та вантажівки, які застрягли в заторах, рухаються дуже повільно, водіїв транспортних засобів закликають обирати для перетину німецько-польського інші пункти пропуску, пише rmf24.pl.

Причиною таких вражаючих черг на кордоні між Польщею та Німеччиною є наближення міжнародного саміту G-20, що 7 та 8 липня проходитиме в німецькому Гамбурзі. У зв’язку з цим, на німецьких кордонах вже почались ретельні перевірки та введені посилені заходи безпеки. Прикордонна служба Німеччини повідомляє, що польські громадяни при перевірці зобов'язані пред'явити документ, що підтверджує особу і громадянство, тобто посвідчення особи або паспорт. Поляки не звикли до будь-яких ускладнень при перетині кордону з Німеччиною, адже зазвичай перевірки відсутні і в’їзд в цю країну нічим не обмежений.

В звичному режимі пропускні пункти між Німеччиною та Польщею запрацюють не раніше 11 липня, а поки тисячі людей стали заручниками виснажливих черг та багатогодинного очікування на в’їзд в сусідню країну.

Бажаємо їм терпіння та витримки, а також нагадуємо Вам, що перетнути українсько-польський кордон без затримок можна потягом Інтерсіті Київ-Львів-Перемишль чи рейковим автобусом Ковель-Хелм. Якщо ж ви вирушаєте до Польщі власним авто, радимо заздалегідь переглянути стан черг за допомогою онлайн-трансляції з камер на кордоні. Таким чином, ви зможете обрати той митний перехід, перед яким черги найменші, і зберегти свій час та хороший настрій. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах