27 Січня 2016
Поляки обожнюють коней. Для них ці тварини є не лише чотириногими улюбленцями, а і справжніми друзями. За конями завжди дуже ретельно доглядають. Конюшні є у дуже багатьох місцевостях країни – як у горах, так і біля великих міст. Кінні господарства утримують тварин дуже різних порід – від маленьких куцих коників і гуцульських поні до чистокровних коней англійських та арабських порід.
фото: moghorse.by
Серед туристів дуже популярною є кінна їзда. Польща – гірська країна, де можна взяти уроки верхової їзди у найкращих інструкторів, покататися на конях у гірській місцевості та насолодитися пригодами у стилі вестерн. В Польщі є дуже популярними сезонні родео, ковбойські рейди, що здебільшого відбуваються навесні, влітку та рано восени. Третьего листопада, у день святого Губерта, який вважається покровителем лісників та мисливців, польські наїзники люблять проводити заходи під назвою «погоня за лісом».
Нижче наведений перелік місць та маршрутів, які найкраще підходять для людей, що бажають покататися на конях у Польщі.
Бескидські гірські дороги
Прихильники кінного спорту дуже люблять природню красу Бескидів, гірські напрямки та місцевих коней-гуцулів. Щоправда, у Бескидах є національний парк, територія якого ретельно охороняється, тож наїзники можуть відправлятися на прогулянки лише у чітко визначений час.
Найкращий час для гірської прогулянки на конях – літній сезон (травень-вересень). Найчастіше подорожувальники вирушають туди на термін від двох до шести днів. В Бескидах є безліч кінних маршрутів загальною довжиною в сто п’ятдесят кілометрів.
фото1:www.doroga.ua
фото2: vk.com
Східні Карпати
У цьому регіоні багато гуцульських коней, що добре пристосовані до місцевого клімату і мають лагідний характер. Дуже часто вони лікують людей за допомогою гіпотерапії. Цей метод лікування полягає у спілкуванні і взаємодії з конями.
Гуралі відомі своїм неабияким розумом та любов’ю до гірських походів. Кажуть, що під час прогулянок, якщо трапляється міст через гірський потік, вони стукають по дошці копитом. Так вони перевіряють, чи цей міст є надійним.
фото1:turnado.net
Судецькі маршрути для наїзників
У Судетах є багато гірських центрів верхового туризму – аж цілих тринадцять. Такі центри завжди нагодують подорожувальників смачними місцевими стравами, дадуть їм затишне місце для спокійного сну. Для наїзників організовуються як одноденні, так і кількаденні подорожі на конях. Люди, що не уявляють життя без кінного спорту, завжди рекомендують відвідати мальовничі Судети, помилуватися прекрасними гірськими видами під час верхових прогулянок.
Августовська пуща
Маршрут Августовською пущею охоплює цілих два національних парки – Вігри і Бєбжанський. Він бере свій початок від лісництва Гженди і прямує далі через поля та ліси, ведучи найкрасивішими літніми та зимовими місцями Августовської пущі та Вігрянського національного парку. Цей маршрут складає двісті сорок шість кілометрів в довжину.
Кінний маршрут ім. Даніеля Ходовецького
У далекому 1773 році талановитий художник Даніель Ходовецький, ректор Академії мистецтв у Берліні, вирушив у кінну подорож від Берліна аж до Гданська. Під час цієї подорожі він малював найкращі моменти, що траплялися на його шляху – від людей до природніх пейзажів.
Згодом усі ці замальовки були видані як його щоденник. Кожен може відчути те ж саме, що відчував художник, подорожуючи від Гданська до Кренгу. Маршрут складає двісті сімдесят чотири кілометри. Він поділений на дванадцять відрізків.
Коментарі