Коли почнуть працювати консульства Польщі в Україні і як подати на візу

30 Березня 2017
генеральне консульство польщі в україні, консульство в луцьку обстріл

У зв'язку із недавніми подіями у Луцьку, усі Генеральні Консульства Республіки Польща, що діють на території України, припинили свою роботу на невизначений термін. Про це повідомляється на офіційних сайтах польських дипломатичних відомств в Україні.

Як можна подати документи на візу до Польщі

Наразі відомо лише те, що Польські консульства у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Вінниці та Луцьку не прийматимуть відвідувачів аж до моменту узгодження питань безпеки із правоохоронними органами та Службою Безпеки України.

Разом з тим, у штатному режимі працюють всі Пункти прийому візових анкет(ППВА), а отже громадяни можуть подавати документи на візу до Польщі за посередництвом цих установ. Отримати паспорти з візами можна буде також у ППВА і, як нас запевнили у Генеральному Консульстві Польщі у Львові, термін виготовлення віз не зміниться. Тобто ті, хто подав чи подасть візові документи у ППВА найближчими днями, зможуть отримати готові візи через 5 робочих днів також у ППВА.

Водночас не вдається з'ясувати, як і коли громадяни, які ще раніше подали заявки на отримання візи безпосередньо до консульств Польщі, зможуть забрати свої документи. Можливо видача паспортів також відбуватиметься за посередництвом візових центрів, про що додатково повідомлятимуть на веб-сайтах Польських консульств в Україні. Радимо вам також слідкувати за оновленнями на нашому інтернет-порталі, аби вчасно та оперативно дізнаватись про розвиток цієї ситуації.  

Нагадаємо, вночі 29 березня невідомі зловмисники вчинили обстріл будинку Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку. Внаслідок інциденту жодна людина не постраждала, однак було пошкоджено майно дипломатичного відомства Польщі. Розслідуванням справи займається Служба Безпеки України, а також Польська Прокуратура.

Додамо, незважаючи на закриття консульських установ, консули Республіки Польща надаватимуть необхідну допомогу громадянам Польщі.

Перелік візових центрів та консульств Польщі в Україні можна переглянути на нашому веб-сайті. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах